Sari la conținut

Cereri invitatii (obtinerea statutului de membru al grupului de trading)


Postări Recomandate

toti sunt traderi de 100k de euro, toti cred ca daca au 100k de euro fac asa lejer 20-30%/an.

mai stiu si oameni care au pierdut 1mil, mai stiu si oameni care au pierdut banii intre 2 semafoare.

eu zic sa pui 100e si sa ii dai bataie. 

 

Exista si in forex, dar si aici e aceeasi munca zilnica, ba chiar mai solicitanta dpdv psihic. Belgravistanul il vom construi an de an cu +20-30%, alteori cu 0% pe an - ca na asta e viata mai facem si greseli, Asta e simpla cheie a succesului pentru care trebuie răbdare, iar fonduri pentru investitii gaseste fiecare cum poate. Dar v-as sugera ca e mai simplu să furi o banca și să constitui capitalul de baza, decat să-ti vină ideea tâmpită să ajungi de la 1K la 100K, ca apoi sa realizezi un venit anual decent din 20-30%. Iar cu puțină răbdare și rezultate bune pe real timp de 2-3 ani apar și investitori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ iulik2k1 

 

Am zis eu oare ca se fac lejer 20-30% pe an? Pana acum am dedicat 8 ani de studiu ,analize a piețelor, trazacționare și înca mai sunt conștient ca e posibil să am ani în care profitul sa fie pe 0. Iar discuția cu ”100e” nu cred ca-și are locul. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca primul scop in tranzactionare este pastrarea capitalului. Un trader trebuie sa invete sa-si limiteze riscul în primul rand, apoi sa caute oportunitati de profit. E mai bine sa eviti greselile si sa ramai pe zero, decat sa caștigi cu un risc prea mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrați pe profilul meu, acolo găsiți linkul pentru site-ul meu, iar pe site la pagina Transparenta e un formular de solicitare a datelor pentru conectare la cont pe MT4 in mod de vizualizare. Conectanduva veți vedea si capitalul si riscul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.