Sari la conținut

Incepeti sa fiti platit pentru tranzactiile efectuate


Postări Recomandate

Indiferent daca castigati sau pierdeti, FXrebate.ro va plateste rebate-uri direct de la brokeri pentru fiecare tranzactie pe care o efectuati. Ca si Introducing Broker, suntem platiti cu rebate de catre brokeri pentru a promova serviciile lor. La randul nostru, va oferim acel rebate dumneavoastra, ceea ce inseamna ca veti castiga bani lunar pentru ceea ce faceati deja - tranzactionati! Chiar daca doriti sa obtineti rebate-uri din tranzactionarea Forex, a CFD-urilor sau a Marfurilor, va garantam ca nu vor exista modificari ale spread-urilor sau a altor servicii. De fapt, de cele mai multe ori putem imbunatatii serviciile pe care le primiti avand o pozitie superioara de negociere. Inregistrati-va astazi si incepeti sa fiti platit pentru tranzactiile dumneavoastra!

Sunteti inregistrat deja la brokerul preferat?

Nici o problema! In cele mai multe situatii puteti beneficia de serviciile de Rebate, chiar daca aveti deja deschis un cont de tranzactionare activ! Vizitati paginile relevante de pe FXrebate.ro ale brokerului la care aveti contul deschis si urmati instructiunile de inregistrare a unui cont nou pe FXrebate.ro. Apoi, pentru a incepe sa primiti rebate-uri Forex & CFD va rugam sa ne scrieti un e-mail prin care sa va dati acordul ca FXrebate sa devina IB pentru dumneavoastra.

Vizitati pagina de comparare a brokerilor cu rebate pentru a gasi brokerul de Forex & CFD si rebate-urile aferente.

O solutie alternativa este sa vizitati lista brokerilor cu rebate si sa cititi mai multe detalii despre brokerul Forex & CFD preferat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Singura problema la sistemul de referali este ca spre deosebire de alte domenii aici chiar mori de foame. Dincolo, la AVON sau ce-o mai fi,  mai scoti de-o paine dupa 2-3 luni , dar aici ... :)) sa castigi din profiturile realizate de cei care castiga in forex. Ntz, nici gand!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Apollo,

comisioanele pe care le pot castiga din tranzactiile altor traderi introdusi de tine nu depind de rezultatul tranzactiei (profit/pierdere). Tu incasezi comision la fiecare tranzactie pe care o fac cei recomandati de tine prin programul de refferali al fxrebate. Avantajul clientilorilor introdusi prin fxrebate este ca isi primesc inapoi o parte din comisioanele platite catre brokeri. Tu ca si refferal esti direct afectat doar de valoarea comisioanelor pe care o primesc inapoi cei pe care i-ai introdus in sistem. Putem sta de vorba despre sistem, oricand peforum, email, telef etc:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iau un exemplu actualul broker, eu in medie am spread eur/usd 1 pip ziua si 2 noaptea sa zicem, imi gasesti un broker mai bun sa am si rebate?

de obicei cei care ofera rebate iti dau si un spread nesimtit.

 

In discutia cu un broker i-am explicat ca am 1pip eur/usd si a spus ca domne nu e real, e doar la cotatie cand pun order fuge la 2.

 

In final m-am linistit cu rebate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Iau un exemplu actualul broker, eu in medie am spread eur/usd 1 pip ziua si 2 noaptea sa zicem, imi gasesti un broker mai bun sa am si rebate?

de obicei cei care ofera rebate iti dau si un spread nesimtit.

 

In discutia cu un broker i-am explicat ca am 1pip eur/usd si a spus ca domne nu e real, e doar la cotatie cand pun order fuge la 2.

 

In final m-am linistit cu rebate.

 

Stimate trader,

 

Putem sa va recomandam doi dintre brokerii cu care avem un parteneriat de incredere si care se incadreaza in cerintele specificate de dumneavoastra.

Acesti doi brokeri sunt Armada Markets si Liquid Markets. Spread-ul pentru cei doi brokeri este fix pentru conturile clasice si este de 1 pip respectiv 0.9 pips. Putem garanta prin experienta proprie, ca aceste spread-uri nu se modifica.

Pentru ambii brokeri primiti si rebate, pe care il puteti analiza pe site-ul FXrebate.

 

Cu deosebite considerente,

Echipa FXrebate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Iau un exemplu actualul broker, eu in medie am spread eur/usd 1 pip ziua si 2 noaptea sa zicem, imi gasesti un broker mai bun sa am si rebate?

de obicei cei care ofera rebate iti dau si un spread nesimtit.

 

In discutia cu un broker i-am explicat ca am 1pip eur/usd si a spus ca domne nu e real, e doar la cotatie cand pun order fuge la 2.

 

In final m-am linistit cu rebate.

 

Stimate trader,

 

 Spread-ul pentru cei doi brokeri este fix pentru conturile clasice si este de 1 pip respectiv 0.9 pips. Putem garanta prin experienta proprie, ca aceste spread-uri nu se modifica.

 

 

 

Mare la..ã !   La spreadul ala fix ai parte de recotari de te doare capul. 

 

P.S: deja bate pipotoiul in el ca i te-ai adresat cu "stimate trader" :)) .

Editat de Apollo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de armada spun pas ramane sa vad liquid markets

 

fixed spread 1.8 cont minim 2k. au picat si astia ca eu sunt mai micut.

aia de la mt4 chiar iau comision la trade.

ctrader foloseste cineva?

post-6138-0-06266500-1375339028_thumb.jpg

Editat de iulik2k1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.