Sari la conținut

Cautam "Technical Order Book Manager"


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Daca vrei sa te implici intr-un proiect legat de trading si crezi ca satisfaci cerintele de mai jos, trimite CV-ul tau la hello at webdots punct ro. Este important sa specifici alte proiecte high TPS / low latency in care ai lucrat in trecut. Pozitia este perfecta pentru cei care au lucrat pana acum ca programatori si vor sa treaca pe o pozitie de management, fara a renunta la implicarea "hands-on".

 

Responsabilitati:
- implicare activa si hands-on in proiectarea si implementarea unui order book electronic;
- recrutarea, supervizarea si coordonearea echipei de programatori;
- cercetare, testare si implementare de noi tehnologii, standarde si tendinte in domeniu;
- raportare directa catre Managing Technical Director;

 

Cerinte:
- minim 5 ani experienta in programare;
- implicare anterioara in proiecte high TPS si low latency;
- capacitatea de a intelege cerinte de business si de a furniza solutii tehnice adecvate;
- capacitatea de a coordona, comunica si de a lucra in echipa;
- responsabilitate si initiativa;

 

Oferim:
- posibilitatea de a trece de la o pozitie de programator la una de manager;
- mediu de lucru placut, relaxat si birou in Centrul Vechi;
- evenimente legate de dezvoltare personala;
- salariu motivant si bonusuri;

  • Upvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Am uitat sa specific ca pentru aceasta pozitie vor avea intaietate oamenii de pe Vamist (daca exista aici cineva care se potriveste cu cerintele de mai sus). SI daca aveti prieteni/cunostinte care credeti ca se potrivesc, va rog sa le dati linkul sau sa-i rugati sa-mi trimita CV-ul.  

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
  • Management

Pozitia a fost ocupata. Le multumesc tuturor celor care au trimis CV-uri. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.