Sari la conținut

Transferuri de bani catre forex


xkxul

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Pentru Marketiva a fost simplu:

1) un cont in lei la orice banca

2) cont e-gold

3) folosesti un broker/exchanger local (transferi banii in contul lui si el iti incarca contul tau e-gold)

4) din e-gold transferi cate Marketiva.

==========

Pentru alti brokeri, preferatii mei "cei care folosesc MT4" e mai simplu.

1) cont in banca

2) tranfer bancar catre contul lor.

==========

Nu folositi BCR, mai aveau putin si i-mi cereau si certificatul de botez, atata m-au frecat.

Promitator cei de la BRD, au inteles si au fost extrem de cooperanti ( mai verific).

Singurii care stiu ce fac sunt cei de la ING, totusi contul trebuie sa reprezinte ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru Marketiva a fost simplu:

1) un cont in lei la orice banca

2) cont e-gold

3) folosesti un broker/exchanger local (transferi banii in contul lui si el iti incarca contul tau e-gold)

4) din e-gold transferi cate Marketiva.

==========

Pentru alti brokeri, preferatii mei "cei care folosesc MT4" e mai simplu.

1) cont in banca

2) tranfer bancar catre contul lor.

==========

Nu folositi BCR, mai aveau putin si i-mi cereau si certificatul de botez, atata m-au frecat.

Promitator cei de la BRD, au inteles si au fost extrem de cooperanti ( mai verific).

Singurii care stiu ce fac sunt cei de la ING, totusi contul trebuie sa reprezinte ceva.

Sal!

Cum adica "Pentru alti brokeri, preferatii mei "cei care folosesc MT4" e mai simplu"?

Eu am card visa la Bcr in usd...pot sa transfert banii din card pe e-gold?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...
  • 6 luni mai târziu...

Daca stie cineva brokeri care sa accepte Moneybookers, care sa foloseasca MT 4 si sa aiba un spread mic...dau o bere :)

nu exista, asta din cauza mb si politicii referitoare la exchange
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Multumesc pentru raspuns Nicugh. Nu am inteles la ce politica de exchange te referi tu cu MB, cand MB tocmai asta fac dar ma rog. Oricum am gasit un broker in Anglia care accepta MB www.mwheadway.com si pare destul de ok. Daca nu o sa-mi mai convina IBFX os sa-mi deschid cont aici. Se pare ca o sa-mi beau berea singur :-P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru raspuns Nicugh. Nu am inteles la ce politica de exchange te referi tu cu MB, cand MB tocmai asta fac dar ma rog. Oricum am gasit un broker in Anglia care accepta MB www.mwheadway.com si pare destul de ok. Daca nu o sa-mi mai convina IBFX os sa-mi deschid cont aici. Se pare ca o sa-mi beau berea singur :-P

MB nu accepta schimburi intre e-curencies.

Adevarul e ca eu am rascolit cam acum jumatate de an dupa asa ceva, vad ca intre timp sau mai schimbat lucrurile.

Intr-adevar varianta MB e foarte buna mai ales ca e usor de adus in tara si la taxe mici.

Multumesc si eu ca ai insistat cautarile.

 

 

mai ramane de vazut cat de OK sunt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.