Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

platforma

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1 razvanstanciu

razvanstanciu

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 01 February 2006 - 10:51 PM

Hai sa vedem ce platforma ar fi cel mai bine de folosit, cu avantaje si dezavantaje. Pe mine de exemplu ma atrage forex.com pt. ca pot sa alimentez contul direct de pe cardul de debit (VISA) zic ei. Partea proasta e ca nu imi place Java deloc. Voi ce folositi?
  • 0

#2 Fata Morgana

Fata Morgana

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 244 posts

Posted 02 February 2006 - 12:21 AM

Hai sa vedem ce platforma ar fi cel mai bine de folosit, cu avantaje si dezavantaje. Pe mine de exemplu ma atrage forex.com pt. ca pot sa alimentez contul direct de pe cardul de debit (VISA) zic ei. Partea proasta e ca nu imi place Java deloc. Voi ce folositi?

Eu folosesc Metatrader.

Are o multime de indicatori cu care vine "la pachet", plus ca exista nenumarati alti indicatori care pot fi adaugati dupa dorinta.
Poti deschide mai multe charturi in acelasi timp si poti schimba intre ele printr-un simplu click.

E destul de complex si am o multime de invatat. Cum il folosesc eu acum... sunt ca micul vagabond care folosea sigiliul regal ca sa sparga nuci. ;)

Uite aici gasesti o intreaga comunitate de [url="http://www.forex-tsd.com/"]fani metatrader.[/url]
  • 0
"The only traders who fail are traders who quit." - Ryan Jones - Money management

My blog: Need 4 Pips :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.