Sari la conținut

Carti despre trading


maslow

Postări Recomandate

  • Moderators

eu am citit toate (doua sau trei) cartile pe care le-am pus pe forum, si inca vo doua sau trei care am decis ca nu merita amintite. Dar sincer, nu am invatat nimic din ele la momentul cand le citeam, ci mult dupa, cand, repetand greseli pe care autorii respectivi spuneau sa nu le facem, am ajuns sa dau singur cu capul in tocul usii, de s-a zguduit casa...

 

omu pana nu traieste el, nu baga la tartacuţă, şi pâna nu pierde banii lui munciti cu greu, nu invata. Citeste treadul cu "loserii anonimi", de pe acest forum.

Editat de tradelover
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 luni mai târziu...

Daca am niste ebooks si cursuri despre money managment & psihologia traderului ale dr. Van K. Tharp le-as putea posta aici pentru cine este interesat de ele?Intreb asta deoarece doar eu stiu cum am facut rost de ele,nefiind materiale de public domain....e voie sau nu sa le punem aici pe forum,eventual intr-o sectiune cu parola!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 luni mai târziu...
  • 2 ani mai târziu...

Salutare dragi colegi de tranzactionat as vrea sa imi spuneti si mie unde pot sa gasesc cartea dynamic trading robert c miner am inteles ca este foarte buna si face legatura intre eliot waves si fibonaci retracement rezultand pozitii excelente de intrare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.