Sari la conținut

Primul concurs: 1-30 aprilie


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Tradelover, eu cred ca ai facut tu un expert care tranzactioneaza singur pe platforma de la Oanda :biggrin: Vorba lui Nicu... 84 intr-o zi... hmmmm :wink:

 

Succes in continuare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Tradelover, eu cred ca ai facut tu un expert care tranzactioneaza singur pe platforma de la Oanda :biggrin: Vorba lui Nicu... 84 intr-o zi... hmmmm :wink:

 

Succes in continuare!

Nu sunt 84... de fapt sunt doar 42 ca restul sunt doar TP-uri sau SL-uri automate deja :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Na ca pana am dat eu reply a zis si kerosen ca joci automat.. suntem deja 2 :biggrin:

 

Pe Carboon eu l-am "rejectat"... Nu va faceti griji ca e inca in concurs cu celalt nick

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Cred ca va scadea drastic rata participarii la concurs :biggrin:. Dar daca lumea vrea, de ce nu... Eu sunt de acord. Si la explicatii vor avea acces numai cei care au participat la concurs.

 

Auziti propun ca premierea sa o facem in modul urmator:

 

Toti in afara de locul 1 fac o cheta sa iasa cat de cat un premiu decent pt castigator.

Iar castigatorul deschide un thread si explica strategia castigatoare.

 

 

Si asa facem la fiecare concurs. Asa se lasa si cu invatat si aprofundat domeniul de la cei mai buni... :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi noi restul de ce nu avem voie la explicatii? nu am intrat pt ca nu ma simt pregatit inca dar nu ca nu as fi vrut :biggrin:

 

poti face o rubrica seaprata si sa intre doar cei in care exista incredere cat de cat sau dupa alte criterii :wink:

Editat de kerosen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca va scadea drastic rata participarii la concurs :biggrin:. Dar daca lumea vrea, de ce nu... Eu sunt de acord. Si la explicatii vor avea acces numai cei care au participat la concurs.

 

Auziti propun ca premierea sa o facem in modul urmator:

 

Toti in afara de locul 1 fac o cheta sa iasa cat de cat un premiu decent pt castigator.

Iar castigatorul deschide un thread si explica strategia castigatoare.

 

 

Si asa facem la fiecare concurs. Asa se lasa si cu invatat si aprofundat domeniul de la cei mai buni... :wink:

 

Da, pai vedem ce spun toti. In primul rand trebuie sa fie de acord castigatorul sa explice celorlalti... si apoi ceilalti sa faca ceva donatii.

Dar sanse ar fi totusi ... zic eu... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

poi noi restul de ce nu avem voie la explicatii? nu am intrat pt ca nu ma simt pregatit inca dar nu ca nu as fi vrut :biggrin:

 

poti face o rubrica seaprata si sa intre doar cei in care exista incredere cat de cat sau dupa alte criterii :wink:

Ziceam numai in cazul in care se va vota pentru varianta propusa de Victor... Aia cu crearea unui fond pt. castigator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

ORICUM... indiferent daca se va face sau nu concurs in varianta propusa de Victor, va ramane si concursul in varianta de acum... in care vor fi premii numai daca vor exista sponsori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.