Sari la conținut

Criza Financiara in lume


harif

Postări Recomandate

acum merge bine.

 

La mine e ok si in IE si in FF. Poti sa pui un screenshot in sectiunea de suport tehnic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hopa. acu' am vazut: indicii americani au terminat sesiunea mai jos de subsol. daca zilele astea au fost in buda, azi au iesit... prin podea.

si unde te intorci, toti expertii analisti (adica aia care fac analiza, nu cum am crede dupa structura cuvintului analist... asta apropo de paralela pasta de dinti si pasta de mici) sunt de parere ca urmeaza si mai rau.

hm.

biletul de avion e din ce in ce mai aproape.

apropo. stiati ca legea bailoutului cica permite si achizitionarea institutiilor sanatoase (oare or mai fi si din astea...)?

Editat de Scrat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hopa. acu' am vazut: indicii americani au terminat sesiunea mai jos de subsol. daca zilele astea au fost in buda, azi au iesit... prin podea.

nici macar nu au ajuns la parter Scrat.

 

si unde te intorci, toti expertii analisti (adica aia care fac analiza, nu cum am crede dupa structura cuvintului analist... asta apropo de paralela pasta de dinti si pasta de mici) sunt de parere ca urmeaza si mai rau.

criza inca nu a lovit pe orizontala dragule :P e de bun simt ca un analist adevarat sa sustina asta. ia exemplu ind auto e in mare belea ceea ce automat duce la concedieri ieftinirea petrolului etc deci ceea ce sustin acei analisti 8000 pe dow este doar warm up-ul, este perfect adevarat

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haha... postul meu era de fapt la misto.

eu unul cred ca dow jones o s-atinga un 3000, dupa care o sa calce apa prin zona aia o buna bucata de timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

biletul de avion e din ce in ce mai aproape.

Welcome back!

Vezi ca s-ar putea sa mai fie vreo 100 de milioane de americani cu aceleasi planuri ca ale tale.

 

de luni te pomenesti ca guvernul romaniei scoate si el o "loterie a vizelor" ca america a trecut la "loteria viselor" :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne asteapta cipul pe toti. dar asta nu inainte de a ni se demonstra cit de grava poate deveni situatia (adica chiar va deveni, cu alte cuvinte) incit sa ne rugam noi sa ni-l puna.

e, vreau sa cred ca americanii o sa plece ceva mai greu ca nu prea au unde si in plus e si o chestie de conceptie/imbecilitate: pentru ei lumea se termina la granita, dincolo de ea nu mai e nimic. in afara de irak si de petrol. a, da, si de china.

 

Welcome back!

Vezi ca s-ar putea sa mai fie vreo 100 de milioane de americani cu aceleasi planuri ca ale tale. Sa nu dea Bush vreo lege de-aia de "criza", "martiana" :P ca-i pleaca muncitorii de pe plantatie.

Editat de Scrat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Breaking News

 

Cel mai scump minut din istoria Romaniei

 

sau

 

Cum s-au pierdut vineri 10 octombrie 2008, la ora 16:30, 2,2 miliarde de euro pe Bursa intr-un singur minut

 

Cea mai mare pierdere din istoria Bursei intr-un timp atata de scurt s-a inregistrat la inchiderea sedintei de vineri, cand, intr-un singur minut de tranzactionare, principalele actiuni listate au scazut cu 15%, fata de preturile de inchidere de joi.

 

Practic, sedinta de tranzactionare de astazi s-a rezumat la un singur minut, in care s-au realizat toate tranzactiile posibile pe baza ordinelor de vanzare si de cumparare introduse pe parcursul zilei. Conducerea Bursei a incercat sa evite astfel situatia de miercuri cand a oprit sedinta de tranzactionare din cauza scaderior puternice.

Editat de tavi_star
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.