Sari la conținut

Criza Financiara in lume


harif

Postări Recomandate

din pacate, obama e in primul rind negru, si un presedinte negru pentru america o sa zguduie pe multi si multe... tensiunile rasiale exista desi nu sunt afisate si vor fi folosite ca pretext pentru alternativa pe care ai mentionat-o.

 

obama este ultima speranta si sper ca obama sa schimbe sistemul si nu sistemul sa-l schimbe pe el :P desi mai poate fi o alternativa... alternativa Kenedy :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mfx din doua rele o iei pe cea mai putin rea :P eu cred in obama chiar si pt simplul motiv ca e altfel decat bush(cel mai mic IQ dintre presedintii SUA) &co (aici intra bush senior mccain etc)

 

vreau sa cred ca odata la cateva decenii se mai "naste" cate o speranta. cred ca obama este asa ceva cred ca vrea sa negocieze decat sa-si arate muschii cred ca e mai democrat iar toata lumea (world wide) are mai mare incredere in el decat in mccain si cred ca mai importanta este increderea la ora asta.

 

l-as vota pe obama :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca erati nelamuriti de ce dobanda BNR e 10.25% si de ce nu e alta cifra, cum se calculeaza ea, etc

http://hymerion.wordpress.com/page/1/?s=Ju...ul+unui+bancher

*BNR`ul a mentinut dobanda cheie la 10,25. Stau si ma intreb daca nu pierdea la septic ala din comitet cu o seara inainte, cum erea? Am jucat o noapte intreaga cu el si pe la 5 dimineata nu mai aveam niciunu bani si am pariat pe dobanda BNR. Daca pierdea, o ducea la 15%. Daca castiga, ramanea la 10,25. Am avut io ghinion, futu`i.

Editat de mfx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si alta: :P

"Frate, nimeni n`a sesizat adevarata stire din interviul dat de Isarexu. Ala vorbea de aterizarea economiei, care o sa fie ba dura, ba lina, da` nimeni nu a remarcat ca aterizarea presupune ca ESTI IN AER. Deci asta a vrut Isarexu sa comunice, nu ca vai de mine cum o sa aterizam."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.