Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

Din ianuarie, concurs de forex trading pe platforma MT4

• This topic is locked This topic is locked
212 replies to this topic

#211 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1620 posts
  • Interests:Tehnologie, afaceri si investitii, fotografie

• Tranzactionez din 2007

Posted 05 January 2009 - 11:31 PM

Si... cine are emotii? :P

Toti cei care se inscriu pana la miezul noptii vor primi in noaptea asta datele. Dupa aia, pana maine noapte, toti cei care vor sa participe la concurs trebuie sa-si publice statement-ul.
  • 0

#212 tatiana33

tatiana33

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 1 posts

• Tranzactionez din 2007

Posted 05 January 2009 - 11:49 PM

Vreau si eu la CONCURS sper ca nu am ajuns prea tarziu

Gadici Tatiana : 476236
  • 0

#213 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1620 posts
  • Interests:Tehnologie, afaceri si investitii, fotografie

• Tranzactionez din 2007

Posted 06 January 2009 - 12:20 AM

Inscrierile s-au terminat, asa ca voi inchide si threadul asta. Pentru alte discutii legate de concurs puteti sa folositi [url="http://forum.vamist.com/Concurs-Forex-Challenge-t1990.html"]noul thread[/url] sau chat-ul.

Cum spuneam, trimit in noaptea asta datele si la ultimii inscrisi. Nu uitati ca pentru a putea participa mai trebuie sa finalizati un pas: sa publicati primul statement conform indicatiilor pe care le primiti de la mine pe privat (e valabil pentru toata lumea)

Va multumesc pentru participare si implicare. Sper ca acest concurs sa devina traditie asa ca cei care nu au apucat sa se inscrie la aceasta editie, o vor putea face la urmatoarele. Multa bafta tuturor concurentilor!

[LE] Toti cei care au postat contul si numele inainte sa inchid eu threadul, sunt considerati inscrisi.
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.