Sari la conținut

Din ianuarie, concurs de forex trading pe platforma MT4


Stefan

Postări Recomandate

Eu chiar n-am glumit. Sa ma fac de ras cand stau sa invat de vreo 5 luni nu prea e frumos :P . Am spart zeci de conturi pana acum incercand marea cu sarea si deabea ma tarai.

 

Aici, in competitie, daca nu risti ca nebunu' nici macar la mijlocul clasamentului nu ajungi.

 

Am intrat la un momnet dat intr-un alt concurs pe gold, binenteles fara miza financiara si nestiind cum sta treaba am mers cum invatasem de la voi, incet si sigur, risc minim etc si dupa 2 zile eram penultimul din 80 parca.

 

Mi-am mai revenit pe parcurs dar doar dublasem contul intr-o saptamana in timp ce ceilalti, niste rusi au facut din 5000 de dolari, 40.000!!! :D

 

Oricum nu ma pot compara cu voi. Deocamdata :D, asa ca nu-i mai cer sa ma reinregistreze ca e mai bine asa, doar eu cu mine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • Management

@Barbones, daca totusi te razgandesti si vrei sa participi in continuare, iti poti face un alt cont pana azi la ora 23:59 :P.

 

@dirzu ioan, e valabil si pentru tine.

 

Sa nu uitati totusi sa modificati dupa aia setarile de publicare ca sa fie publicat noul cont.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

@Dirzu Ioan, configureaza-ti iar platforma sa foloseasca noul cont pentru publicare. Trebuie sa modifici in optiuni numarul contului. Restul pasilor descrisi de mine in mesajul pe care l-am trimis cu setarile raman valabili.

 

Am vazut ca a mai inceput cineva sa tranzactioneze (Novis parca). Va rog sa tineti cont ca pe 7 incepe concursul (la ora 0:00, ora Romaniei). Cei care au facut tranzactii mai pot sa-si schimbe contul pana azi la ora 23:59. De maine nu va mai fi posibil sa va schimbati conturile iar cei care fac tranzactii inainte de inceprea concursului, sunt descalificati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bv barbones.

 

asa e bine. felicitari ca te-ai reinscris.

cat despre cine castiga si cine nu, nu trebuie sa tii cont prea mult.

eu de ex. nici nu mi-am mai schimbat contul, adica am un leverage de 1:100 si care-i treaba; problema este sa participi, sa faci tranzactii cat mia corecte dupa strategia personala, si in final, sa-ti testezi nivelul dupa locul ocupat in clasament. cati ca tine nu s-au mai inscris? o groaza, cu siguranta. insa asta arata incredere si curaj. iar toate astea vor fi cu atat mai mult amplificate cu cat cei ca tine veti tranzactiona corect, fara overtrading si scalping.

nici eu nu ma consider un mare trader, nu inca, de aceea nici nu mi-am deschis un alt cont, cu un leverage mai bun, ca stiu sigur din start ca nu voi deschide atat de multe pozitii.

inca am probleme si cu piramidarea, asa ca... atat cat va fi cu aia raman.

 

spor la pipsi tuturor, si intradevar va fi un concurs frumos si palpitant.

sunt convins ca unii mai mititei se vor ambitiona si vor risca enorm. atentie mare la greseli, evitati-le pe cat posibil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.