Sari la conținut

Concurs Forex Challenge - ianuarie 2009


Stefan

Postări Recomandate

hmm , mie imi miroase urat, nam tranzactionat ca nam avut timp, da vad ca unii siau triplat conturile in mai putin de 16 ore, daca sunt asa buni ma intreb de ce sor arunca la 1500 lei cand intrun an ar putea fii milionar incepand doar cu 100$ , deja sunt sceptic , deja se stiu castigatorii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 317
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

... hmm , mie imi miroase urat, nam tranzactionat ca nam avut timp, da vad ca unii siau triplat conturile in mai putin de 16 ore, daca sunt asa buni ma intreb de ce sor arunca la 1500 lei cand intrun an ar putea fii milionar incepand doar cu 100$ , deja sunt sceptic , deja se stiu castigatorii ...

 

 

Domne', cred ca nu se supara nimeni pe aici daca afirm ca manipulata e mintea ta!

Crezi ca se uita careva la banii aia?? Ai auzit de "trading for funn"???

Nimeni nu se uita la banii aia.

O sa lansez un poll sa facem o cheta sa-ti dam si tie un premiu de consolare.

Ai rabdare. In 20 de zile de trading nici nu stii cate se pot intampla.

Subsemnatu' a terminat 2000$ intr-o ora! Cineva a terminat 6000$ in vreo 4-5 ore.

Ai rabdare.

 

Multumim ca ti-ai adus contributia!

Editat de tavi_star
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

deja se stiu castigatorii

Stai linistit ca nu se stiu. Oamenii au incercat, cu riscuri de peste 100%, si leverageuri cat mai apropiate de cel maxim permis, si unii au avut noroc. Daca te uiti cati s-au fript, nu toti au avut noroc. Statistic, ai sansa sa te frigi ori sa iesi in castig 50% din cazuri la primul bid, 25% dupa al doilea, 12% dupa al treilea si asa mai departe. Unii sunt inca la primul bid si le merge inca pe directie, si sunt leverati serios, de au facut asa o suma. Dar pentru suma aia si-au asumat riscuri imense, si la un asemenea risc in raport cu contul, e destul o singura data sa te frigi si esti la zero. Urmareste treadurile cu ATC-urile, si o sa te prinzi. Intotdeauna apar "iepurasii" care tin fatza plutonului, ca la cursele de alergari la atletism. La nici unul dintre ATC-uri asemenea traderi "explozivi" in primele zile nu au rezistat pana la sfarsit. Eu as fi instare sa pariez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm , mie imi miroase urat, nam tranzactionat ca nam avut timp, da vad ca unii siau triplat conturile in mai putin de 16 ore, daca sunt asa buni ma intreb de ce sor arunca la 1500 lei cand intrun an ar putea fii milionar incepand doar cu 100$ , deja sunt sceptic , deja se stiu castigatorii

Nu se stiu deja castigatorii!

 

Ei, Am avut un inceput puternic. Ce era sa fac, era o cadere inevitabila pe aur, trebuia sa nu profit?

 

Lasa ca o sa mai si scada balanta si la primii 5, poate ajungem in ultimii 5.

 

Spor la trading dar mai ales distractie placuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.