Sari la conținut

care vii in februarie? :)


kerosen

Postări Recomandate

  • Management

Eu zic sa mergem pe mana lui Barbones. O sa sun luni sa fac rezervarea. Daca mai veniti cu cineva, va rog sa scrieti aici ca sa stiu pt cate persoane vorbesc.

 

[L.E.] Ora o sa fie 19:00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 60
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Eu zic sa mergem pe mana lui Barbones. O sa sun luni sa fac rezervarea. Daca mai veniti cu cineva, va rog sa scrieti aici ca sa stiu pt cate persoane vorbesc.

 

[L.E.] Ora o sa fie 19:00

 

Servus Stefan,

Si eu sunt de parere ca locul ales de Barbones pare a fi bun. Deoarece am cam lipsit mult timp de pe acest forum si mi-am exprimat dorinta mai demult sa va cunosc si in direct te-as ruga sa ma adaugi si pe mine pe lista participantilor pentru ora deja stabilita.

Poti conta ca voi participa sigur. Multumesc tie si celor care se vor ocupa de rezervare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Stefan!

 

 

As vrea sa vin si eu la aceasta intalnire, deci mai adauga o persoana. De principiu ce am inteles eu pana acum ramane locatia propusa de Barbones care ultima data era pe langa sediul protv. ( gresesc ? ) Dar mai am o rugaminte la tine Stefan, imi poti lasa un nr. de tel. eventual sa ma indrumi la locatie pt. ca eu nu prea cunosc bucurestiul si mai este ceva cand intru in local de cine intreb si cum va recunosc? Pe tine te cheama Stefan si in realitate? Pt. ca de exe. ajung la local si intreb de Stefan, Barbones, etc., cei de acolo stiu de nick-urile astea?

 

 

 

Multumesc

O zi buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Suntem 12:

kerosen
vaxx
barbones
damien
topdog
mangusta
ryu
randy
tavi
adrian s
traian_s
eu

(daca am uitat pe cineva, va rog sa-mi spuneti)

Rezervarea este facuta pe numele Stefan Vaduva, ora 19:00. E la parter, cum intrati, pe stanga (@Barbones, tu ai fost acolo... e ok unde ne-au rezervat masa?). Numarul meu de telefon (daca aveti probleme) este xxxxxxxxxx.

Detalii despre locatie (inclusiv harta) gasiti in linkul postat de Barbones: http://www.funromtour.ro/sport_fun_clienti...urant_PP_59.htm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Am uitat sa precizez ca daca mai este cineva care vrea sa mearga in afara de cei care s-au anuntat deja, sa scrie aici si modific rezervarea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, ramane 27 ora 19? Nu de alta dar, " criza" si astenia asta ii da peste cap pe toti, mi se schimba programul zilnic. Daca s-a batut in cuie ma tin cu dintii de zi si de ora sa vin si eu, mai ales ca am revenit si eu pe forum. Stefane pot sa confirm miercuri sau joi prezenta sigura? Sau pune tu un deadline...

Este interesanta locatia, stau la o statie distanta, dar nu am intrat niciodata acolo. Ma duc sa beau o cafea... %%-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.