Sari la conținut

Admiral Market curs


slackware

Postări Recomandate

A facut cineva acest curs?

 

Am vazut acum [ eu nu am intrat niciodata cred pana acum pe http://www.vamist.ro :tongue: ... doar pe http://www.forum.vamist.ro ... ] ca admiral market face un curs de forex pentru incepatori ...

Isi merita banii ? ... Isi dau interesul cu noi sau pentru ca sunt mai multi e o lipsa accentuata de interes?

 

Eu unu sincer sunt tentat ... [ chiar daca acum nu prea am bani :)) ] sa fac acel curs ... ce parere aveti ?

 

Multumesc!

 

 

EDIT:

 

Si ca tot mi-am adus aminte ...

 

Eu daca as ajunge la ideea ca as ajunge pe profit pe real as incepe cu max 200$ probabil ... cum imi pot face un cont de 200$ pe mt4 ca eu am vazut ca minim e de 3000$ ... exista vreo solutie?

 

Multumesc!

Editat de slackware
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...
  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Ti-am zis eu, colega, ca se poate si de 250$, pe IBFX. Ma intrebi la curs ce si cum :)

Editat de Cityzen
Am sters citatul cu postul anterior conform regulamentului
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

Este un topic pe vamist deschis de mine in care recomandam pentru incepatori seminarul de 3 saptamani de la admiral markets.

nu pot sa zic ca am invatat lucruri extraordinare dar nu pot nici sa zic ca nu am invatat nimic.

Ce e cert pentru mine este ca mi-a prins bine chiar si fara sa iau in considerare volumul de informatii acumulat.

Citisem deja mai multe carti in domeniu luate gratuit de pe internet insa a fost cu totul altcumva in cele 3 saptamani in care mergeam zilnic si ma intalneam cu oamenii aia si vorbeam despre forex, analiza tehnica si chiar incercam sa analizam si sa luam decizii fie impreuna fie separat. Mi-a parut rau cand s-a terminat seminarul pur si simplu pentru ca m-am simtit bine si mi-a placut nu pentru ca as fi vrut sa invat mai multe sau poate pentru ca ma asteptam la mai mult pentru banii aia.

Nu regret ca am fost la el si asa cum am mai spus il recomand incepatorilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.