Sari la conținut

Caut broker pentru cont real


Daedalus

Postări Recomandate

  • 2 luni mai târziu...

Salut Daedalus si de asemenea celorlalti

 

Am urmarit conversatia voastra facand putin skimm-reading si daca este ok, as vrea sa va fac o recomandare. Eu tranzactionez inca de la inceputul acestui an cu compania Bforex si vreau sa va spun ca sunt mai mult decat multumit de ei. In primul rand mi s-a oferit asistenta atunci cand am avut nevoie si mi s-au explicat la momentul respectiv cu lux de amanunte unele concepte cu care nu eram familiarizat. De asemenea am inteles ca se pot inchide conturi si de la 200$ iar eu cand am inceput colaborarea cu ei am primit si un bonus de 10%...deci practic am inceput cu un avans. Si in plus, pe langa asta primesc bonusuri in mod regulat la fiecare nou client adus. Acum stiu ca suna a reclama dar tot ceea ce v-am spus e 100% verificabil. Let me know daca sunteti deja in colaborare cu ei si ce pareri mai sunt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna !-la toti de pe forum

Ma numesc Ilona,sunt din Tg.Mures si locuiesc de 3 ani in America (nu stiu engleza :D )

Lucrez pe demo de 3 luni cu rezultate bune in ultima vreme si am inceput sa-mi caut broker.

Am deschis 3 conturi demo(meta trader 4) pe doua calculatoare.Pe fiecare cont am alt pret pe grafic,difera si cu 4 pipsi,ba unu e mai repede ba celalalt.La unu ii mai greu la urcare, dar coboara mai repede.Graficele difera pe toate timefram-urile .Lumanarile au pozitii diferite una fata de alta,la un broker mai sus la altul mai jos.La unu lumanarea e plina la altul goala.La un broker lumanarea are umbra la altul nu.Lumanari de diferite marimi una fata de alta.Deasemenea unul are mai multe lumanari decat celalalt.La unu se formeaza de exemplu pin bar la altul nu. :D

Graficele difera chiar si pe monthly. Brokerii sunt:FX open,InvestTechFX si Interbank FX

Intrebarea mea este :mai are rost de exemplu sa invat despre candele s-au patternuri(recunosc nu stiu ce sunt alea si nu am gasit material in lb.romana) ? Poate se gaseste cineva sa-mi raspunda.

M-am gandit sa deschid cont real la InterbankFX,dar are comision mare pentru gbpusd,perechea mea preferata.Poate stiti unul mai bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.