Sari la conținut

Metatrader5 - Beta


Postări Recomandate

  • 3 săptămâni mai târziu...
  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

  • 2 săptămâni mai târziu...

@Vaxx .

Ce eroare iti da?

De ce instalezi de la Admiral Markets atat timp cat poti sa il instalezi direct de la rusi?[ MT5 Download de la rusi ]

 

Later:

Am intrat si eu pe siteul celor de la Admiral Markets si se pare ca e acelasi executabil.

Editat de Mangusta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Admiral Markets MT5 la mine nu merge. Daca trebuie postez si eroarea. Mai are cineva probleme la instalarea MT5 de la Admiral Markets ?

 

Merge softul de la Admiral Markets (MT5). L-am instalat mai inainte!La prima ochire am "bunghit" un bug. Am pus pe chart ema 365 dar reprezentarea grafica apare cu intarziere sau nu apare deloc pe tf-urile superioare (weekly, monthly)

Al doilea "bug" ar fi ca la reprezentarea liniilor orizontale nu iti mai pare afisata cota liniei in dreapta pe scala de valori.

Al treilea "bug": in incercarea de a schimba culoarea liniei fibo aceasta nu se schimba.Poti schimba numai culoarea si aspectul liniilor pentru nivele.

 

Deocamdata cam atat. Va voi tine la curent cu ce mai descopar!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu apare pe ema pe monthly deoarece nu are graficul 365 de lumarari/bare. (Asta insemna vreo 30 de ani..deci e clar ca e prea mare pedioada pentru EMA)

Probabil ca apare cu greu pentru prima date pentru ca el construieste graficul pe baza barelor pe timeframeuri inferioare.E mai simplu sa ai grafic pe 1 minut si din ele sa faci 2 minute ,3 minute , 4 minute , .... decat sa ai pentru fiecare TF o baza de date.Asta insemna ca faci trafic foarte mare brokerului.Se observa ca prima data merge extrem de greu graficul si cam forjeaza si calculatorul :(( .

 

@Oltciter

Linia aia se schimba de la 'style' din fereastra 'common'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.