Sari la conținut

Ajutati-Ma Cu Un Vot :)


kerosen

Postări Recomandate

Va rog ajutati-ma ca Blakie, prietenul meu patruped sa castige concursul de frumusete :(( puteti vota aici

 

Animale de companie!

 

multumiri :((

 

P.S. Concursul se termina maine seara. Daca trimiteti la amicii vostri din lista de email sau de pe mess link-ul si ii rugati sa voteze, probabil ca o sa castigam :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai vroiam sa-ti multumesc ca am vazut ca ai votat Oltciter. :(( acelasi domn mare ca si restul membrilor care mi-au dat si inca imi ofera suportul lor. sigur nu ai ceva de englez in tine? :((:)

 

La fel si tie Sian iti spun un sincer multumesc ca dealtfel tuturor care m-au ajutat si o fac in continuare:)

 

alaturat am pus si poza lui astfel incat cei ce doresc inainte de a "marca" sa imi vada prietenul =)). se mai poate vota pana maine seara si chiar as dori ca impreuna cu ajutorul vostru sa putem sa trecem pe primul loc =)) orice alt ajutor pentru indeplinirea acestui obiectiv este super bine venit. .... chiar si din partea ta Mangusta :)

post-1689-125614877691_thumb.jpg

Editat de kerosen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.