Sari la conținut

Postări Recomandate

@sec

 

aaa...

pai nu e nimic sensibil aici , amice ! eu sunt muncitor necalificat !

aicea intru doar asa ca ..." m-a prins" chestia asta .... si nu imi place sa las lucrurile nerezolvate !

desi ... nu ma pot implica indeajuns de mult ca nu am bani ! sincer sa fiu nici nu stiu ce ma retine incurcat in naluca asta ...

si intru doar atunci cand ma bucur ca am mai facut cate ceva ; apoi , dupa ce ma bucur oleaca ...o dau in bara !

atata tot !

Editat de Mangusta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

 

esti sigur ca nu face repaint?

 

(eu sper ca nu ; de asta m-am si muncit vreo 2 zile;)

 

aseara am terminat de modificat la dansu' ....

nu stiu cum si daca merge !

 

ramane insa deschisa aceeasi problema : daca nu esti tot timpul online in piata atunci risti sa pierzi si chiar nici sa nu iti dai seama daca un sistem functioneaza sau nu ;

 

Lasa vrajeala, indicatorul ala redesenaza dupa maxime si minime ca ZigZag-ul, si il gasesti pe net sub difetite denumiri.

 

Pune un expert pe el si vezi in tester ce face.

Editat de gstapo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@gstapo

 

Nu fac magii , nu fac vrajeli ! Nickname-ul este unul ... aleatoriu ...

Nu mai stiu ce indicator este in fotografie ! dar stiu ca am muncit mult sa modific ceva la el; acum nu mai stiu ce am modificat exact.

Sunt salariat in cadrul unei intreprinderi la care merg cu placere ,cu bucurie ! Nu am functii de raspundere , nu sunt niciun fel de sef dar Imi iubesc jobul oricat de injositor li s-ar parea unora acest sentiment . In timpul liber am fixatii , idei fixe ." Mi s-a pus pata "sa fac overclocking pe CPU si in 3 luni am ars sursa calculatorului , dar am reusit ceea ce mi-am propus , apoi ma sacaia conexiunea la internet ... si am reusit ce mi-am propus !

apoi am descoperit forex... si incerc sa mai modific cate ceva pe ici pe colo ...

dar toata astea sunt vrajeli ...ceea ce este real... este ca sunt muncitor intr-o intreprindere , ca merg cu bucurie la serviciu , ca intotdeauna gasesc o gluma care sa insenineze privirea si fruntea celor din jurul meu ... si acestea sunt lucrurile pentru care ii multumesc lui Dumnezeu ! iar toate celelalte, inclusiv forexul ... sunt vrajeli , un vant turbat care turbura mintile si sufletele .

 

(Testarea forex e de saptamana trecuta; poate nu ma crezi dar nici nu ma stiu ce EA am folosit ... )

post-4255-0-95541300-1333659807_thumb.gif

post-4255-0-73100300-1333659816_thumb.jpg

post-4255-0-81381100-1333659827_thumb.gif

Editat de Mangusta
Am scos citatul pentru ca era la postul anterior.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic


@Magicianul,gstapo
Este inutil ca in postul vostru sa postati cu quote tot ce a postat cel de mai sus.Este deranjant pentru ceilalti membrii care vor sa citeasca.Daca vreti sa ii dati un raspuns membrului care a scris deasupra voastra folositi @. urmat de numele celui carui ii raspundeti.
Editat de Mangusta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic


forexul ... un vant turbat care turbura mintile si sufletele .


...celor insetati de bani. Cand sculptezi din pasiune, creezi opere de arta, cand sculptezi din nevoia de bani, creezi simple statui
Editat de apolo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Pentru 5 pipsi pe ora ba chiar mai bine, eu recomand metoda demult-plecatului de pe forum (nu dintre noi :D) lui mfx . O puteti gasi aici

 

Eu am incercat-o acum 2 ani pe 4h si am ramas socat. De bine sau de rau, asta ramane sa aflati voi. Este price action pur. Ce aveti nevoie, dupa parerea mea, este rafinarea intrarilor (mai multa confirmare) . Noi, incepatorii, avem nevoie de tot mai multa confirmare. Cu timpul, linia de trend o tragi cu ochii. De ce nu am ales-o ? Pentru ca pe atunci nu aveam habar de multe si am crezut ca sistemul nu e profitabil. De ce nu o aleg ? pentru ca am deja un sistem pe care-l perfectionez de ceva luni bune si mi-ar parea rau sa renunt la el.

 

Succes si astept rezultate pozitive de la voi, daca il veti incerca :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Magician, ai luato pe dealuri Posted Image

Ce legatura are jobul tau cu indicatorul si expertul ala?

Inca odata, nu prostii lumea si nu te prosti nici pe tine, daca vrei caut eu indicatorul pe net si il pun aici,

iar expertul este o simpla jucarie ptr tester ce deschide pe open.

Vrei sa ne batem in testetr? Posted Image Expertul tau va parea un copil.

Editat de gstapo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.