Sari la conținut

Postări Recomandate

eu sunt mai negativist, asa cum poate merge pe plus la fel de bine poate merge si pe minus.

sa pierd 10k pe real ar fi prea mult.

am mai dat si eu peste cate un indicator minune si a mers o saptamana si cand imi faceam planuri de pensie s-a stricat jucaria.

ai zeci de tranzactii care te mentin si dupa aia urci sau pierzi destul de mult. asta e loterie.

de la extaz la agonie e doar un pas.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum l-am folosit ? ca oricine altcineva !

 

pai e firesc ! asa cum poate fi pe plus poate fi si pe minus; asa dupa cum astazi iti poate fi bine sau maine iti poate fi rau ! asa cum poate fi zi sau noapte , numai ca ... tu stai sa pierzi noaptea ? te culci nu ? inchizi calculatorul ... inchizi toate ordinele perdante si te ridici de la birou , in timp ce tragi o injuratura la adresa acestei ..."putana" pe care unii o numesc forex... Scrasnesti printre dinti cu ochii rosii, injectati de o furie necontrolata si lovesti cu palma biroul in timp ce in fata ochilor iti mai apar inca ulimele semnale ale indicatorului... Si iti repeti intr-una necontrolat ... " "putaanaaa" , "putanaaaa" !! nimic nu mai e sigur in ziua de azi ..."

Pe birou ... cativa pipsi risipiti aduc o nota discordanta ordinii cu care esti obisnuit . Aproape ca o razbunare , ii aduni cu cardul ii tragi , insirunidu-i indian in fata ta .Din paharul cu pixuri smulgi un candel si si tragi cu putere ultimii pipsi , in timp ce paharul se pravale de pe birou umpland camera de felurite pixuri .Mai arunci o injuratura , apoi multumit te trantesti in canapea cu satisfactia ca nu au reusit sa te insele : ai inchis deja ulimele tranzactii perdante . Si in timp ce adormi , se mai aude inca din glasul tau pierdut ... ""putana..." nimic nu-i sigur "

In viata ... un singur lucru e sigur prietene : moartea !

post-4255-0-91183300-1328303174_thumb.png

Editat de Magicianul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.