Sari la conținut

Un expert pentru studiat - The Master Mind 3


Postări Recomandate

Sal. poate cunoasteti acest expert eu am testat o perioada cu rezultate bunicele problema mea era ca nam reusit sa modific lot-ul si SL ul la ea , nu stiu dupa ce indicator se ghideaza sa ce strategie chiar de aia apelez la programatori de pe forum sa aflam ce stie

TheMasterMind3.mq4

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Foloseste william's percent range

 

volumul tranzactiilor este calculat in functie de suma din cont pentru un risc foarte mic

 

cred ca pot modifica sa alegi tu lotul intr-o variabila externa a ea-ului daca vrei

 

strategia se bazeaza pe pierderi mici si castiguri mari dar cu o probabilitate foarte mica adica cu mult mai multe pierderi decat castiguri. din acest motiv riscul mic asumat pentru fiecare tranzactie este bine gandit

 

autorul ea-ului il gasesti aici: Link

Editat de sian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
Offtopic
baieti salut am si eu ceva interesant daca cineva este cointereas va adresati este vorba de un robot are rezultate foarte bune eu am lucrat o bucata pe demo dupa aia am trecut pe real face pina la 70% lunar
Editat de Cityzen
Adaugat tag offtopic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am downloadat acest "robot" inainte de a intra pe acest forum.

Problema e ca la mine nu prea si-a facut treaba - am descoperit mai apoi ca avea niste erori de cod...

Cred ca atunci cand te hotarasti sa tranzactionezi pe real cu un robot trebuie mai intai sa bagi mana in buzunar pentru a plati un produs testat , si chiar si asa iti asumi niste riscuri. Dar oricum e tentant :) !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.