Sari la conținut

Undele Elliott - analiza si trade


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 990
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Salut Deos!! Da si eu cred ca 1.4500 la eur usd ar trebui sa-l vedem. Varianta ta cu dublu zigzag mi-ar conveni si mie avind in vedere viziunea mea asupra situatiei mai globale la aceasta pereche. Insa eu merg pina ce pe varianta unui zigzag in sus. De ce? Zigzagul il vad ca figura unei tendinte esuate atunci cind presupusa unda a patra nu-si gaseste suport si se transforma intr-o noua tendinta. Dar ce vom face daca eur usd isi va gasi totusi suport si va pleca spre maxime istorice?

post-4587-043371700 1288013678_thumb.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da se pare k o sa ne manance un pic nervii corectia asta. Flat sau iregular nu o sa mai facem, ideea cu trunghi orizontal imi surade cel mai mult, desi si zigazgurile sau flaturlei complexe nu sunt de neglijat. ramane sa asteptam, sa vedem ce surpize ne pregatesc graficele

Editat de deos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.