Sari la conținut

Firma care ofera training-uri


Postări Recomandate

Stie cineva sa-mi recomande si mie niste cursuri super-klumea de forex,bursa de la nivel mediu inspre avansat???Eu deja am bazele fara indoiala da inca nu excelez,cea mai mare performanta a mea a fost 200% profit(adi din 10.000 am facut 30.000) si as vrea sa trec pe real.Si totusi as prefera sa dua banii pe un curs chiar si scump decat sa pierd banii pe real.Eu am auzit de aia de la Admiral da nush cat de recunoscuti sunt oamenii si daca te ajuta la cv cursurile lor(sa te angajezi,sa faci bani pe real etc).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva sa-mi recomande si mie niste cursuri super-klumea de forex,bursa de la nivel mediu inspre avansat???Eu deja am bazele fara indoiala da inca nu excelez,cea mai mare performanta a mea a fost 200% profit(adi din 10.000 am facut 30.000) si as vrea sa trec pe real.Si totusi as prefera sa dua banii pe un curs chiar si scump decat sa pierd banii pe real.Eu am auzit de aia de la Admiral da nush cat de recunoscuti sunt oamenii si daca te ajuta la cv cursurile lor(sa te angajezi,sa faci bani pe real etc).

 

Eu iti sugerez sa nu dai banii pe un curs. Nu cursul este garantia ca iti vei multiplica banii. Mai bine, ia ce ai invatat din demo si aplica in real. Deschide un cont mic live si tranzactioneaza loturi mici ca sa te obisnuiesti. Aplica exact ce ai facut pe demo dar cu money management aplicat la valoarea contului live. Si ca sa stii, 200% (nu ai spus pe ce perioada) este o performanta pentru care multi traderi te invidiaza deja.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt de aceeasi parere cu majorusa. Un curs ar fi fost bun eventual sa iti formeze cunostiintele de baza - pe care spui ca le ai deja. De aici la excelenta trebuie munca si introspectie. Decat sa dai bani pe un curs, mai bine ii pierzi pe real. Iti spun din proprie experienta ca banii pierduti sunt cel mai bun stimulent.

 

Totusi, mentionez ca e o parere strict subiectiva - poate la tine va fi altfel, insa putin probabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 luni mai târziu...

Stie cineva sa-mi recomande si mie niste cursuri super-klumea de forex,bursa de la nivel mediu inspre avansat???Eu deja am bazele fara indoiala da inca nu excelez,cea mai mare performanta a mea a fost 200% profit(adi din 10.000 am facut 30.000) si as vrea sa trec pe real.Si totusi as prefera sa dua banii pe un curs chiar si scump decat sa pierd banii pe real.Eu am auzit de aia de la Admiral da nush cat de recunoscuti sunt oamenii si daca te ajuta la cv cursurile lor(sa te angajezi,sa faci bani pe real etc).

 

De curand s-a deschis acest site care contine Cursuri Forex pentru toate categoriile de traderi ( incepatori, intermediari si avansati ) http://www.forexedu....rsuri/index.php .

 

Cursurile sunt preluate de la http://www.fxedu.com/ unde cursul pentru incepatori costa $99 . Avantajul pentru noi este ca echipa ForexEDU ne ofera cursul pentru incepatori GRATIS plus ca sunt traduse in limba romana .

Editat de danpav86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e tzeapa deloc. Gratis e doar Cursul pentru Incepatori ! Daca doriti acces la Cursul pentru Intermediari sau Avansati luati legatura cu administratorii site-ului. Retineti, gratis e doar cursul pentru incepatori, celelalte sunt contracost . Mai multe detalii pe http://www.forexedu.ro/ .

Editat de danpav86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e tzeapa deloc. Gratis e doar Cursul pentru Incepatori ! Daca doriti acces la Cursul pentru Intermediari sau Avansati luati legatura cu administratorii site-ului. Retineti, gratis e doar cursul pentru incepatori, celelalte sunt contracost .  Mai multe detalii pe http://www.forexedu.ro/ .

 

Administratorii care esti tu probabil, ca vad ca postezi reclama asta pe toate forumurile. Ai gasit si tu metoda cea mai profitabila sa faci bani din forex.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Administratorii care esti tu probabil, ca vad ca postezi reclama asta pe toate forumurile. Ai gasit si tu metoda cea mai profitabila sa faci bani din forex.

 

As vrea eu sa fiu admin la asa ceva Posted Image . Stai linistit, nu fac bani din faptul ca fac reclama la un site care imi place Posted Image .

 

Intra inca o data pe http://www.forexedu.ro/ si citeste cu atentie ofertele de acolo .

 

Eu am vrut doar sa stie lumea ca exista un site care ofera cursuri de Forex in limba romana, printre care si un curs gratuit pentru incepatori. Asta este defapt topicul thread-ului, cineva intrebase daca exista o firma care ofera asa ceva. Raspunsul meu este ca exista.

 

Imi pare rau ca unii dintre voi sunteti speriati si vedeti numai tzepe. Posted Image

Editat de danpav86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.