Sari la conținut

Euro Acum


Postări Recomandate

E grup separat. Normal ca puteam sa scriu acolo dar ce rost mai are un grup in cazul asta?

Asa cum e facut grupul poti crea orice in cadrul grupului, si tu si eu. Logica este ca numai cei care sunt membri de grup sa citeasca altfel ce rost are un grup.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am asteptat stirile. N am intrat. Intru la NY pe buy de pe undeva.

 

PS. Cica buy ul de ieri a fost de la o banca din SUA ce a cumparat pentru IMF Euro.

 

Azi, tranzactiile pe bondurile Spaniole au iesit bine, peste target chiar daca mai scumpe. Cele Grecesti, sub tinta dar mai ieftin ceea ce e bine.

 

ZEV da sanse la inflatie in Germania ceea ce iar e bine.

Lira a avut si ia parte de stiri bune,.

 

Risk ON azi pe un trend Risk OFF.

 

Intru buy de pe la NY si vedem ce iese. Tinte mici, ajustari din mers.

 

La 3 30 vorbeste Draghi. Poate zice ceva de buy. :)

Editat de Barbones
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am intra buy la 4 30, ca de obicei ma grabesc dar am scos o pe profit cu vreo 45 de pp. Target mic, miscare mica. Directia am luat o de dimineata. Draghi nu a zis nimic interesant. Bondurile Spaniole au fost catalistul plus reactia burselor extrem de pozitiva. Dar cum niciodata sa nu spui niciodata am preferat sa ies repede la 6 30. Mai am una singura lasata cu SL la 2 pp. Daca se duce si nu ma scoate e bine, daca nu, nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Euro ramane in range, nici la vale nici la deal. La vanzare nu prea s au inghesuit la 1.3050 asa ca, imediat a sarit. Putem sa mai stam aici inca o luna.

Maine avem Bonduri Spaniole, adica azi, Acolo e ceva peste. In rest nu vad decat scalp in fata ochilor, nimic fundamnetat de nicio directie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spania a vandut aproape in target dar mai scump. Nu e prea bine. Franta a vandut si ia Bonduri tot in crestere mica. Duce Euro in corectie la NY

Vad acolo. Am prins ceva pe buy la Londra in speranta unei vanzari bune.

Astept NY. 4 30 .

 

PS. Faptul ca au vandut in target nu duce euro in Sell.

Editat de Barbones
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.