Sari la conținut

Blogul zilei, analiza zilei.


Postări Recomandate

Cred ca in 2009 am cumparat de la o librarie din Craiova, de prin centru, Cresus-confesiunile unui bancher toxic. Cine credeti ca a scris prefata!!!??? Mr. Sima. Si in prefata ce credeti ca a scris!? Nimic altceva decat ceea ce a reprodus in celebrele lui scrisori de saptamana trecuta.

Mare-i gradina lui Dumnezeu!

Am cartea acasa. Eu nu sunt acasa acum dar cum ajung acasa o fac cadou unuia dintre voi, daca o doriti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Johnbull uitandu-ma la pozitiile tale deschise imi amintesc de mine si iti spun sincer ca imi cam tremura camasa pe mine cand am vazut cum ai piramidat pe pierdere.La fel faceam si eu in trecut si sa fiu eu daca am reusit vreodata sa castig vreun ban din sistemul asta. Se spune ca cei care piramideaza pe + sunt cei mai meseriasi dar cu mana pe inima iti spun ca nu prea am intalnit persoane care sa piramideze pe + in schimb pe - chiar si eu ma numaram printre ei.

Bafta si sper ca macar tu sa reusesti sa scoti pe + ca mie nu imi iesea deloc cand foloseam tehnica asta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Divergenta pe USDCHF. Intru long! Primul grafic.

Divergenta pe AUDUSD pe H1. Am fost short, am facut cativa pips, am iesit dar am sa reintru short.

 

EDIT: am gasit si o divergenta pe EURUSD pe H4-graficul 3.

post-6640-0-27311500-1350598161_thumb.gif

post-6640-0-74798400-1350598759_thumb.gif

post-6640-0-73972400-1350622584_thumb.gif

Editat de ZEN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.