Sari la conținut

Offtopic Profesionist


Postări Recomandate

Nu ai nevoie de tranzactii de 80-100 de pipsi.

 

Mareste cantitatea la tranzactiile pe care le inchizi la 10-15 pipsi de la 1 la 5 loturi.

Asa reduci si riscul pt. ca stai f. putin in piata. Noaptea dormi linistit ca nu ai pozitii deschise.

 

Ai facut una, doua tranzactii pe zi (minim 5-600$) si apoi pleci la bere si ii lasi pe altii sa alerge dupa 100 pipsi!

Editat de tavi_star
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am piramidat si eu cu succes cateva zile si l-a un moment dat s-a rupt filmul. tu nu ai nici o plasa de siguranta. este prea mica distanta si caderi de peste 100 pipsi apar tot timpul pe eurusd si nu neaparat sa fie stire economica, apare un twiter sau un avion intr-un zgarie nori.

e frumos ce faci tu si ai o mare satisfactie stiu ca am trecut si eu prin asta. slow down.  

 

1.3273 avea -479

1.3243 ai -2000 cum e?

 

si mai vin si niste stiri... dupa HIGH cu rosu s-ar putea sa fie importante. 

Editat de iulik2k1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au setat tp la 1.3276 ca inchida pe plus.nu stiu...eu ma ast la o revenire la 1.33...momentan pe real incasai un tp pe stirea la lira+43.ieri a avut o repsingere agresiva din MA200  si vad ca asta face si acum.vedem

Editat de sincu_viorel1987
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.