Sari la conținut

Discutii despre organizare si regulament intern


Postări Recomandate

  • Management

Cum spuneam, va organizati cum vreti voi. Era doar o sugestie. Si era legata de pierdere, nu de risc. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

  • Management

Imi cer scuze ca nu am mai apucat sa ma ocup azi de conectarea cu Myfxbook. Incerc sa rezolv maine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Gigi si Iulik2k1, v-am trimis datele de conectare. Daca aveti probleme, sa-mi spuneti. De asemenea, cine mai doreste sa participe la acest fond, sa scrie tot aici. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Momentan se poate vedea doar pe http://forum.vamist.ro/page/fond_de_investii_vamist.html evolutia. Pe Myfxbook nu se poate inca vedea fara sa fii logat. M-am tot uitat daca e o setare pe care trebuie sa o fac, dar nu am gasit-o, asa ca o sa le scriu sa-i intreb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Gigi, pot sa te adaug si in fondul Alpha cu un alt cont daca vrei. Dar nu pot adauga acelasi cont in ambele fonduri (nu ca n-ar merge tehnic, doar ca nu vreau sa se amestece)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Presupun ca asta ar insemna sa respect regulile din alpha, deci nu.

 

Voi astepta ca si fondul beta sa devina vizibil (poate ar trebui un user now pe myfxbook, vamist_capital_beta?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.