Sari la conținut

InterbankFX


vick

Postări Recomandate

  • 11 luni mai târziu...
  • 3 luni mai târziu...
  • Management

Are cineva cardul de debit emis de ibfx? Adica asta: http://www.ibfx.com/Promo/Global-Debit. Sunt curios daca imi scapa ceva pentru ca mi se pare foarte mic comisionul de retragere. Sau exista o limita la suma ce poate fi retrasa intr-o singura tranzactie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Pai e normal sa nu poti retrage mai mult decat ai depus ca nu e card de credit. Dar ma intereseaza daca exista vreo limita de genul 100 USD pe tranzactie (ca sa te forteze sa faci mai multe tranzactii si sa platesti de mai multe ori acel comision in cazul in care vrei sa retragi sume mai mari). O sa le trimit un mail ca sa-i intreb daca pe aici nu are nimeni cardul ala. 

 

Offtopic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt sigur ca stiti dar vreau sa specific ca nu puteam sa fac referire la card credit ca nu e vorba de banca la care ai salariul si poti face descoperire de sold .

Daca ai in balanta 10000 usd si tu ai depus initial 5000 usd Nu poti retrage mai mult decit ai depus initial prin acelasi card , deci maxim 5000 usd , iar restul se poate face cont bancar si vor fi trimisi de respectiva entitate prin transfer bancar  .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.