Sari la conținut

Loser - caut inceput de drum


BogdanM

Postări Recomandate

Nu pot sa ma declar un loser pentru ca practic n-am pierdut bani (inca), dar cu siguranta caut ingeput de drum. Vad ca toata lumea aici se orienteaza catre perechi...dar nimeni nu spune despre aur, indici eventual? Stiu....pietele de indici sunt mai putin volatile pot spune unii...si totusi? Primii mei bani investiti in forex vor fi intr-un S&P500.

Legat de activitatea mea pe demo..ce pot sa spun...la fel cum spunea Bogdan, contul meu variaza...intre...100 si 200$.

Editat de kotoy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

@BogdanM

 

Am vrut mai demult sa scriu cate ceva pe topicul tau in calitate de "forexist in devenire", adica colegi de breasla. Constatând ca eu sunt muuuuult mai "in devenire" ca tine am tot amânat in ideea ca poate te ajung din urma. Ce sa ajungi nene ca tu esti ca Fat-frumos, intr-o luna cat altii in zece........ Dar omisesem ceva......sa vad câţi ani ai. Si cand am vazut .......mamaaaaa 24, adica .....ce sa mai socotim ca ......nu este cazul. Bogdane tata(pot sa-ti spun asa ca fiu-meu are 23 ani) bagă mare, invata tare si cand crezi ca poti, treci la administrat conturi. Ca acolo e banul! Si pe la vreo 35 ani te lasi de treaba iti iei o casa (daca nu o sa stii singur unde ma intrebi pe mine ca sunt cal batrân :P ) şi trai pe vătrai!(adica te poti ocupa in liniste de pasiunea ta - electronica). Eu daca as avea 24 ani(si talentul tau) asta as face!

 

Si ai grija ca @tradelover isi cam simte amenintata pozitia pe forum......... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.