Sari la conținut

EUR/USD


maslow

Postări Recomandate

Eu mi-am si inchis pozitia pe +6 pips ca treaba cam degenera.Eventual daca se apropie de 1.2880 o sa incerc un buy cu sl mai scurt pentru un scalping

 

Se pare ca mam grabit cu inchisul pozitiei :)). Am prins cam putin dar asta e in forex.50% din ceva e cu siguranta mai mult decat 100% din nimic :).

Editat de bigflames
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu chiar am dat-o la intamplare! :)

 

Bine macar ca tu ai deschis-o la intamplare caci, poate, o vei inchide cum trebuie. Amicul bigflames a deschis-o cum trebuie si a inchis-o la intamplare. =)) M-ati distrat copios azi, baieti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Eu chiar am dat-o la intamplare! :)

 

Bine macar ca tu ai deschis-o la intamplare caci, poate, o vei inchide cum trebuie. Amicul bigflames a deschis-o cum trebuie si a inchis-o la intamplare. =)) M-ati distrat copios azi, baieti.

 

Nu e problema ca am recuperat si am mai facut vreo 15-20 de pips din scalping. cate 5-6 pe tura la valoare mare per total am scos de 10 litrii de benzina :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice ar fi zis azi Super Mario EUROIUL tot o lua la deal. Prea mult nu cred ca va urca asa abia astept sa intru short.

 

 

Si eu abia astept sa o ia la vale ca m-a agatat cu vreo cativa dolari buni pe - si astept sa imi scot parleala.Mama lor cu stirile lor cu tot de hoti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut ceva banuti azi ca am stat long toata ziua. Din pacate mi-a fost prea lene sa fac un screen shot.

Acum la ora 21 ora noastra este FOMC-ul de la care nu astept nici o surpriza majora. Maine este NFP-ul si somajul. Nici de acolo nu astept mare lucru.

Din punctul meu de vedere Mario nu a spus nimic interesant azi. Lucrurile sunt deja clare in ceea ce priveste EZ. Cred ca de acum euro va evolua natural. Astept un revers serios de acum inainte desi s-ar putea duce si in 1.32-1.35. Economia USA da semne de relansare, semne timide dar semne. Unii spun ca si aspectul astral incepe sa fie favorabil USA-ului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine m-a fript urat de tot euro azi am pleacat deacas si am lasat numa tp-ul si si SL.Si mi-a ratat tp-ul cu 2pips iar cand am ajuns acasa mam trezit cu -60 de pips iar acu sper seara s-a dus la -90. daca nu se intoarce curand s-ar putea sa inchid pozitia si sa imi iau la revedere la tot profitu din sapt asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.