Sari la conținut

Postări Recomandate

 

EURGBP h4-h1

 

post-1363-051913300 1276750478_thumb.png post-1363-032051700 1276750480_thumb.png

 

Cum ti-a mers EUR/GBP-ul, pozitia de sell, de pe capatul zonei de range? Mi-am amintit ca si eu il avusesem dar in buy si a dat rateu la prima intrare si a functionat de-abia la cea de-a doua. Spor la treaba in continuare.

 

am luat sl de 17 pipsi ca mi-a picat curentul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am nevoie de ajutorul vostru.

La ora 12:00 voi incerca sa transmit live audio/video analiza tehnica saptamnala pe care pana acum o inregistram.

Va fi mai degraba un test , si sper sa ma ajutati sa vad daca softul de emisie functioneaza bine. puteti sa intrati mai devreme de ora 12:00 si sa va inscrieti pe chatul emisiei. In felul acesta voi sti si cati "spectatori" am.

Eu voi demara pregatirile de emisie cu 15 minute inainte! Inscrierile pe chat se pot face imediat ce accesati linkul de mai jos.

 

Va astept on air aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AUD/USD, daily:

 

post-2510-012403000 1277193439_thumb.png

 

Desi, nu este un pin bar acea formatiune bearish ce s-a sprijinit pe Ema 365, este mai mult o bara de indecizie, o putem lua in considerare chiar daca nu are o marime a "acelui nas" prea mare. Locatia excelenta: ppz weekly si confluenta cu Ema 365. Am luat un short cu management la acele zone marcate pe grafic.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AUD/USD, daily, update:

 

Zona de management si TP1 au fost atinse. Initial ma gandisem la o singura tranzactie si la inchideri partiale dar am pus trei tranzactii, fiecare avand target profit individual.

 

post-2510-006079200 1277269647_thumb.png

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AUD/USD, daily, update:

 

S-au inchis si celelalte doua tranzactii la +2 pips (le-am asigurat asa deoarece a trebuit sa acopar swapul negativ generat de ieri pana azi).

 

post-2510-028828600 1277308581_thumb.png

 

Un cumul total de +53 de pips din trei tranzactii dupa acest setup daily.

Editat de dirzuandreiovidiu
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi spuneti si mie va rog de unde pot incarca inregistrarile?

 

Multumesc,

Monica

 

Din cate am inteles , si am inteles bine , clipurile au fost transferate

pe acest link

 

Trebuie atentie pentru ca nu mai sunt puse in ordine si sunt postate in 3 pagini. De aceea iti recomand sa salvezi linkul de vizitare. Ar fi bine sa le vizionezi in ordine incepand cu clip1 pina la clip65. Te asigur casunt toate acolo. Am verificat

De asemnea daca vrei sa vezi analize live poti sa vii pe

 

Livetradingradio

 

care emite audio-video de la 9:30 pina la 23:30 de luni pina vineri!

 

Vizionare placuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.