Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

Concediu

• Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1620 posts
  • Interests:Tehnologie, afaceri si investitii, fotografie

• Tranzactionez din 2007

Posted 12 July 2010 - 12:37 AM

De pe 17 iulie pana pe 8 august voi fi in concediu. Asta nu inseamna ca va puteti face de cap :). Moderare se poate face si de pe telefonul mobil :)
  • 0

#2 oltciter

oltciter

Big Shark

• Members
  • 2362 posts

Posted 12 July 2010 - 01:59 AM

De pe 17 iulie pana pe 8 august voi fi in concediu. Asta nu inseamna ca va puteti face de cap :). Moderare se poate face si de pe telefonul mobil :)

Concediu placut, Stefan!
  • 0

mini.jpg

mini.jpg

#3 tradelover

tradelover

Big Shark

• Moderators
  • 1421 posts

• Tranzactionez din 2005
  • Strategie/tehnica folosita mușcă și fugi...

Posted 12 July 2010 - 03:52 AM

Spor la stat cu "indicatoru" la soare si la pus bronz!
Cat despre moderare, avem noi grija, yarrrr :)
  • 0
There are no shortcuts in forex. You didn't learn to walk without first learning how to crawl.

#4 Vaxx

Vaxx

Forexist senior

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 895 posts

• Tranzactionez din 2008
  • Broker curent Admiral Markets
  • Strategie/tehnica folosita NeoWave

Posted 12 July 2010 - 08:37 AM

Distractie placuta

Numai bine
  • 0

mini.jpg

#5 usernome

usernome

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 118 posts

• Tranzactionez din 2010

Posted 12 July 2010 - 09:25 AM

1. sa ai parte de soare...
2. cu chatul ala ce ai avut? daca nu ii dai drumul la loc s-ar putea sa vina viitura peste tine. vorbesc eu cu omida.
  • 0

#6 dirzuandreiovidiu

dirzuandreiovidiu

Big Shark

• Members
  • 2192 posts

• Tranzactionez din 2008
  • Strategie/tehnica folosita http://forum.vamist.ro/topic/3912-tranzactionarea-folosind-doi-pivoti-analiza-metodica-si-plan-de-tranzactionare/

Posted 12 July 2010 - 01:30 PM

Cand soarecele nu-i acasa pisica joaca pe masa. :)
  • 0

mini.jpg

mini.jpg

mini.jpg

Pentru informatii si colaborari:

twitter: https://twitter.com/dirzu

facebook: www.facebook.com/morraevo.trading

e-mail: [email protected]

telefon: 0734.142.210  

#7 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • 1620 posts

• Tranzactionez din 2007

Posted 13 July 2010 - 12:10 AM

Va multumesc pentru urari

@Tradelover, nu ma duc la nudisti, deci "indicatorul" o sa fie ferit de soare :). Si legat de moderare, e mare lucru sa stiu ca sunt oameni pe aici care se ocupa de asta. Multumesc!
@Usernome, eu nu am avut nimic cu el. Era folosit aiurea si nu-si mai avea rostul. Poate la un moment dat il voi redeschide, dar momentan se pare ca nu-i nevoie de el.
@Andrei, cica in zodiacul chinezesc as fi sobolan (sau poate era porc... nu mai retin exact). Da' tot nu o sa joace nimeni pe aici :)
  • 0

#8 Cityzen

Cityzen

Big Shark

• Validating
  • 1164 posts

Posted 16 July 2010 - 01:18 PM

mi-am luat si eu concediu permanent de la ultimul job... (nu doar ala de moderator ci si celalalt...)

nu stau cu indicatoru la soare dar ma balacesc printre valurile forex, mai un surf, alge in slipi si grija mare la rechini :) ma simt excelent, prinde bine relaxarea si poate la sfarsitul verii ies cu o sirena la mal

pisica care la mine e motan nu joaca pe masa ca nu are voie dar si-a facut terasa pe masina vecinului de unde curteaza alte pisici sau sare pe garaje. azi maine ma vedeti si pe youtube daca ma filmeaza vecinii ca se tot distreaza cand ies in pijamale cu parul ciufulit strigand "figarooo.... figaroooo". unii s-au prins ca figaroo e pisica dar altii inca se distreaza si se intreaba daca nu am scapat de la nebuni :)

Edited by sian, 16 July 2010 - 01:23 PM.

• 3

#9 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • 1620 posts

• Tranzactionez din 2007

Posted 09 August 2010 - 10:58 PM

Sian, felicitari! Eu nu m-am retras inca din campul muncii, dar ma bate gandul.

M-am intors din concediu si tre' sa ma pun pe treaba. Nu prea imi vine, dar sper sa-mi treaca :biggrin:
  • 0

#10 Cityzen

Cityzen

Big Shark

• Validating
  • 1164 posts

Posted 10 August 2010 - 12:03 PM

Si care a fost faza cu maslinele? :biggrin: A fost grav sau doar putin neplacut? <:-P

later edit: Stefan de ce ma feliciti? Pentru ca am ramas fara job? Pentru ca ma balacesc in concediu? sau pentru Figaroo? :P multumesc oricum :P

Edited by sian, 10 August 2010 - 12:42 PM.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.