Sari la conținut

Concediu


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

De pe 17 iulie pana pe 8 august voi fi in concediu. Asta nu inseamna ca va puteti face de cap :). Moderare se poate face si de pe telefonul mobil :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De pe 17 iulie pana pe 8 august voi fi in concediu. Asta nu inseamna ca va puteti face de cap :). Moderare se poate face si de pe telefonul mobil :)

 

1. sa ai parte de soare...

2. cu chatul ala ce ai avut? daca nu ii dai drumul la loc s-ar putea sa vina viitura peste tine. vorbesc eu cu omida.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Va multumesc pentru urari

 

@Tradelover, nu ma duc la nudisti, deci "indicatorul" o sa fie ferit de soare :). Si legat de moderare, e mare lucru sa stiu ca sunt oameni pe aici care se ocupa de asta. Multumesc!

@Usernome, eu nu am avut nimic cu el. Era folosit aiurea si nu-si mai avea rostul. Poate la un moment dat il voi redeschide, dar momentan se pare ca nu-i nevoie de el.

@Andrei, cica in zodiacul chinezesc as fi sobolan (sau poate era porc... nu mai retin exact). Da' tot nu o sa joace nimeni pe aici :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am luat si eu concediu permanent de la ultimul job... (nu doar ala de moderator ci si celalalt...)

 

nu stau cu indicatoru la soare dar ma balacesc printre valurile forex, mai un surf, alge in slipi si grija mare la rechini :) ma simt excelent, prinde bine relaxarea si poate la sfarsitul verii ies cu o sirena la mal

 

pisica care la mine e motan nu joaca pe masa ca nu are voie dar si-a facut terasa pe masina vecinului de unde curteaza alte pisici sau sare pe garaje. azi maine ma vedeti si pe youtube daca ma filmeaza vecinii ca se tot distreaza cand ies in pijamale cu parul ciufulit strigand "figarooo.... figaroooo". unii s-au prins ca figaroo e pisica dar altii inca se distreaza si se intreaba daca nu am scapat de la nebuni :)

Editat de sian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...
  • Management

Sian, felicitari! Eu nu m-am retras inca din campul muncii, dar ma bate gandul.

 

M-am intors din concediu si tre' sa ma pun pe treaba. Nu prea imi vine, dar sper sa-mi treaca :biggrin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.