Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

Noua versiune de forum

• Please log in to reply
41 replies to this topic

#1 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1620 posts
  • Interests:Tehnologie, afaceri si investitii, fotografie

• Tranzactionez din 2007

Posted 29 July 2011 - 01:09 AM

Am instalat noua versiune de IP.Board. Mai trebuie sa o slefuiesc putin si sa reintegrez o parte dintre functionalitatile dezvoltate pe vechea platforma, dar sper sa va placa si sa folositi cu placere noul forum. Puteti vedea aici ce-i nou: http://community.inv...ations-released

Stiu ca vor fi si oameni putin reticenti la schimbare (adevarul e ca schimbarea e majora), dar upgrade-ul era necesar pentru a putea integra noi functionalitati pe viitor.
  • 5

#2 Barbones

Barbones

Forexist senior

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 957 posts

• Tranzactionez din 2009
  • Broker curent FXDD
  • Strategie/tehnica folosita Linii de Trend - sma

Posted 29 July 2011 - 09:40 AM

nice
  • 0

#3 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • 1620 posts

• Tranzactionez din 2007

Posted 29 July 2011 - 10:17 AM

Va recomand sa vizitati http://forum.vamist....a=notifications (trebuie sa fiti logati) pentru a configura mail-urile si alte tipuri de notificari pe care vreti sa le primiti de pe forum.
  • 0

#4 merlyn

merlyn

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 232 posts

Posted 29 July 2011 - 04:37 PM

Am instalat noua versiune de IP.Board. Mai trebuie sa o slefuiesc putin si sa reintegrez o parte dintre functionalitatile dezvoltate pe vechea platforma, dar sper sa va placa si sa folositi cu placere noul forum. Puteti vedea aici ce-i nou: http://community.inv...ations-released

Stiu ca vor fi si oameni putin reticenti la schimbare (adevarul e ca schimbarea e majora), dar upgrade-ul era necesar pentru a putea integra noi functionalitati pe viitor.

Aini e vorba ca cineva e reticent la schimbare dar sa stau si sa pierd vremea sa caut unde am notata parola de intrare de fiecare data vand vreau sa intru ?!
  • 0

#5 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • 1620 posts

• Tranzactionez din 2007

Posted 29 July 2011 - 04:50 PM

Daca ii dai "remember me" cand bagi parola o sa te tina minte si nu o sa ti-o mai ceara cand te intorci. Si nu am inteles ce ai vrut sa spui pe celalat topic legat de parolele de la care te doare mintea...
  • 0

#6 merlyn

merlyn

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 232 posts

Posted 29 July 2011 - 04:53 PM

pai am bifat aia dar degeaba ca mi-o cere la fiecare revenire . si uite ce parola desteapata am aici . tine-o tu minte ca eu n-am chef sa memorez asa ceva
1210188eb8ee2ea
  • 0

#7 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • 1620 posts

• Tranzactionez din 2007

Posted 29 July 2011 - 05:03 PM

Dar nu te obliga nimeni sa ai parola aia. Ti-o poti schimba oricand de aici: http://forum.vamist....core&area=email Si o sa verific de ce nu te pastreaza logat.

Mai are cineva problema asta?
  • 0

#8 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • 1620 posts

• Tranzactionez din 2007

Posted 29 July 2011 - 05:12 PM

Merlyn, pentru ca ti-ai facut publica parola ti-am schimbat-o. O sa-ti trimit noua parola pe mail. Dupa aia, daca vrei, ti-o poti schimba singur si sa-ti pui ce parola vrei folosind linkul pe care ti l-am dat mai sus. Si zi-mi ce browser folosesti ca sa verific de ce nu te tine minte.
  • 0

#9 merlyn

merlyn

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 232 posts

Posted 29 July 2011 - 05:18 PM

Am ultima versiune de Firefox. Pai cum de tine minte parolele de la toate celalate forumuri si de aici nu . asta inseamna ca nu browserul meu e de vina
  • 0

#10 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • 1620 posts

• Tranzactionez din 2007

Posted 29 July 2011 - 05:30 PM

Nu am spus ca e browserul tau vinovat, dar ca sa pot reproduce problema si sa o rezolv trebuie sa folosesc acelasi browser. Incerca acum si vezi daca te tine minte.
  • 1

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.