Sari la conținut

Noua versiune de forum


Stefan

Postări Recomandate

Mai nea Stefane sa-ti f... noul format . am stat o jumatate de ora iar ca sa pot intra . iar nu recunoaste parola si iar mi-a trimis o parola din aia stil coduri ultrasecrete CIA. ori rezolvi or ma las eu pagubas... ! Am bagat userul si parola pe care mi-ai dat-o si mi-a spus sa stau un sfert de ora ca are sa se gandeasca la mai stiu eu ce . Iar mail-urile pe care le trimiti ai face bine sa le trimiti in romana ca eu de ex. habar n-am de limba engleza.La romani e ok sa le trimiti mail-uri in limba romana . in Anglia e normal sa le trimiti in engleza. Nu toata lumea e asa cultivata pe aici in ciuda aparentelor. Am facut poze cu problemele aparute dar vad ca lipseste si butonul de atasare . Initial am vrut sa mai pun 2 analize intr-un topic dar deja mi-a rapit mai mult de o jumatate de ora ca sa ajung pana aici asa ca ma las pagubas.

Editat de merlyn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Merlyn, imi pare rau, dar nu am cum sa dau curs acestui "ultimatum" al tau. Imi pare rau pentru neplacerile pe care le-ai tot avut, dar iti urez succes in cazul in care vei alege sa parasesti forumul si sper sa gasesti un loc asa cum iti doresti tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No problem... , defilez deja pe alte coclauri si revin aici tot mai rar unde in afara de filozofia de pe topicul lui fukigenda sau cum i-o mai zice si de reclama la semnale nu prea mai apar postari interesante . Multa vorbarie pe langa market si putine lucruri folositoare cu adevarat , si colac peste pupazao jumatate de ora pierduta sa te loghezi aici .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Firefox versiune 6.0 beta. Totul merge ok pe noua versiune de forum!Problema cu memorarea parolei este din browserul Firefox 6.0 beta!Noua versiune nu este pe deplin functionala! Pe Internet Explorer parola se memoreaza fara probleme!

 

Felicitari Stefan! Stiu ca nu a fost usor!

Editat de oltciter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

@Stefan

 

Versiunea noua arata foarte bine.

 

Totusi, din functiile vechi, mi-ar place sa vad din nou optiunea aceea de sortare a utilizatorilor dupa punctele de reputatie, si optiunea de a lasa un scurt mesaj odata cu plusurile/minusurile acordate. Asta daca implementarea lor mai e posibila in versiunea noua.

 

Pe langa asta, mai am si o sugestie noua: adaugarea optiunii de a introduce tabele in postari.

 

Vroiam sa pun aici o postare despre leverage si margin call, ca tot ma intrebase cineva despre ele, dar m-am lasat pagubas pentru ca am o gramada de tabele in postare si nu am cum sa le transfer pe vamist, pe forum. Nici macar nu pot sa las spatii mai mari intre cuvinte din cate am observat... Adica as fi incercat poate sa obtin macar efectul unui tabel daca as fi avut macar optiunea asta. Ma refer la faptul ca nu pot scrie "cuvant" ......spatiu alb .......... "cuvant". Daca incerc asta, post preview imi arata expresia asa: "cuvant" "cuvant". Sau pot si nu stiu eu cum? Oricum, ar fi mult mai bine daca as putea sa adaug un tabel. Fie prin bbcodes fie prin html. Oricare optiune ar fi mai buna decat nimic. Daca se poate. Stiu ca o solutie ar mai fi si transformarea tabelelor in imagini si adaugarea lor in post, dar asta chiar nu imi vine la indemana.

 

In plus, am gasit si o mica eroare ieri.

 

Exista o limita pentru numarul de "quotes" permis?

 

Incercam sa scriu ieri o postare folosind tagurile quotes de vreo 6 ori si am descoperit ca nu pot sa adaug mai mult de trei. Cand incerc sa adaug un al patrulea citat imi apare o eroare care spune asa: "The number of opening quote tags does not match the number of closing quote tags". Acuma, daca intradevar e o limita nu ma deranjeaza, dar ar fi bine sa primesc un mesaj de eroare adecvat... Nu de alta dar ieri m-am chiorat ogramada prin post incercand sa imi gasesc acel tag in plus care incurca borcanele... Nu l-am gasit. Deci ori e limita si ar fi bine sa fie schimbat mesajul de eroare ori e bug. Am incercat si cu mozila si cu internet explorer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Sortarea dupa reputatie va fi reimplementata si o sa ma ocup probabil si de reimplementarea casutei de descriere pentru punctele acordate/luate (dar functia asta e mai la coada listei pentru ca lumea nu prea o mai folosea... adica majoritatea punctelor nu aveau si motivul pentru care au fost acordate/luate)

 

Pentru a iti pastra spatiile in text trebuie sa folosesti tagul

, dar daca zici ca ai multe tabele de pus, pot sa-ti activez optiunea de a posta cod HTML daca iti e mai usor (ma gandesc ca poate le poti exporta direct din excel in HTML si dupa aia sa le dai copy/paste aici).

 

Problema cu citatele am rezolvat-o acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.