Sari la conținut

Probabil cea mai simpla strategie! Profitabila? :)


Postări Recomandate

Offtopic
Oltciter, l-ai crackuit :))


mql4you, daca expertul este profitabil, sfatul meu e sa-l lasi cateva luni si apoi sa prezinti un statement detaliat cu el. Munca iti va fi mult mai rasplatita astfel. Poti lua cel putin cateva sute de euro pe el in felul asta, eu sunt increzator, daca nu chiar peste 1000 in cazul in care prezinti un statement profitabil pe un an.
  • Upvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa crackuesti!? :)

Il pui in tester si se vede toata strategia... E banal de simpla.... Ar fi culmea ca cineva sa nu inteleaga strategia...

Apolo, nu ma intereseaza sa ma ocup cu vanzarea expertilor etc, deci chiar nu as tine monitorizari pentru ca apoi sa vand ceva.

Eu nu-mi permit sa-l pun pe real si incerc doar sa fac rost de bani pentru internet...

Acum as scri sau as vinde orice la preturi minime...

Dar il puteti folosi voi...

Bafta!

Editat de mql4you
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Credeam ca topicul este despre un expert! Ca sa-mi cer scuze trebuie sa stiu cu cine am onoarea si de ce!

 

@apolo

 

nu am crakuit nimic! Este suficient sa-l pui pe visual backtest si vezi cum plaseaza si inchide ordinele!

Editat de oltciter
  • Upvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oltciter

 

Nu cred ca ai mai jignit pe cineva pe forum in afara de mine, doar pentru faptul ca nu intelegeai despre ce strategie vorbeam....

Indifirent daca iti amintesti sau nu, rugamintea mea este sa nu mai scriii in temele create de mine...

Mersi mult pentru intelegere.

Editat de mql4you
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oltciter

 

Bine, compatimeste, zambeste, bucurate, etc...

Dar nu transforma si tema asta in mizerie, si eu sa-mi iau ban din cauza mizeriei tale...

Te mai rog inca odata, nu mai scrii in temele mele... Nu esti bine venit...

Nu astept nici un comentariu, mersi pentru intelegere.

Editat de mql4you
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi este imposibil sa inteleg de ce unii imi cer sa le scriu experti gratuit pe niste strategii care nu au nici logica si nici confirmare in istorie, atata timp cat aici sta un expert care arata profituri fantastice pe multe perechi si TF-uri.....

Probabil strategiile lor fac mii de procente profit pe ora...

Dar atunci nu inteleg de ce nu-si permit sa plateasca pentru scrierea unui expert?!....

Inainte de a-mi cere ceva gratuit, aratati-mi o statistica mai buna ca a acestui expert...

Macar sa vad si eu ca stiti ce vreti si stiti despre ce vorbiti.... Si ca merita...

 

Probabil e mai usor de demonstrat http://ro.wikipedia....ra_lui_Poincaré decat de inteles pe acesti oameni....

Editat de mql4you
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.