Sari la conținut

Offtopic Profesionist


Postări Recomandate

Nu am inteles de ce la Mlq4you s-a cerut o parere la userii si la cei doi (Flames si Wolf34) s-a luat o decizie scurta fara consultarii?

 

Mql4you parea sa stie ce vorbeste, dar acum vin eu si confirm ca mql4you nu e ceea ce pare . Deci , daca mai conteaza acum, in ceea ce ma priveste imi retrag parerea despre mql4you si spun ca m-am inselat cand am spus ca e un programator bun. Omul e ceva in sensul bisnitarilor de pe la noi.

 

Stiu ca o sa citeasca aici, asa ca mql4you nu am nimic personal cu tine, dar din moment ce m-am oferit sa iti platesc pentru crearea unui script iar tu refuzi spunand ca nu vrei ca am vorbit urat de tine, cand culmea, tot vamistul stie ca te-am ridicat in slavi, nu ma face sa cred decat ca nu stii programare.

Editat de apolo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si se mai zice ca n-are lumea bani: unii nu stiu pe unde sa si-i depoziteze:http://economie.hotnews.ro/stiri-finante_banci-13742948-doua-banci-elvetiene-introduc-dobanzile-negative-depozite-din-cauza-cash-ului-prea-mult.htm

Concluzia mea: are balta peste!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

despre cat de greu e sa faci bani pe bursa pe termen lung ( de fapt doar asta conteaza) si cat de usor arunca traderii cu profituri de zeci de procente, dupa care nu mai auzi nimic de ei...

http://www.marketwat...k=mw_home_kiosk

PS. de fapt ( si cei care au vreo cativa ani in trading o pot confirma), trading is the hardest easy work!

post-6531-0-10754100-1355400463_thumb.png

Editat de johnbull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca am reusi si noi, traderii sa facem o chestie asemanatoare, ar fi tare de tot. Sa-i punem si noi pe jar pe brokerii care ne iau banii!Recomand! Am vazut si filmul!

http://www.evz.ro/de...-1015794-1.html

PS: balanta si soldul contului sunt in stanga jos. Am mai piramidat oleaca. Am mai pus niste paie pe foc, desi piata se cam trage azi...

post-6531-0-86169800-1355490009_thumb.png

post-6531-0-36291700-1355494115_thumb.png

Editat de johnbull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rugaciunea traderului:

Doamne, in anul ce urmeaza, da-mi un cont mai gras si un trup mai subtire. Si te rog, Doamne, nu le mai incurca precum anul trecut!

Doamne ajuta!

Editat de johnbull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Genialitatea este compusa din 1% inspiratie si 99% efort." - Thomas Edison

 

Adevarat! Chiar daca nu esti un geniu, daca muncesti din greu si nu te dai batut, vei reusi! De cele mai multe ori, vei realiza mai mult decat cel destept si talentat, dar puturos si slab! La varsta mea, chiar pot sa confirm asta!

In termeni de trading as zice: fa pariuri mici, nu folosi marja prea multa si chiar daca nu imediat, rezultatele vor aparea! Daca insa te dai batut, daca renunti pt ca nu vezi rezultate peste noapte, banii pe care ai putea sa-i faci tu, ii va face altul! Asa ca: don`t give up, boys! Keep walking!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.