Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

Admiral Markets

• Please log in to reply
160 replies to this topic

#51 nirolf69

nirolf69

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 269 posts

Posted 13 April 2010 - 08:13 PM

nu cred ca vor ajunge , citeste ce am zis sus
una din conditii este sa deschizi un cont dupa ce castigi, asa am cetit pe web la ei

asa ca ,.......ai de asteptat

Edited by nirolf69, 13 April 2010 - 08:16 PM.

• 0

#52 dirzuandreiovidiu

dirzuandreiovidiu

Big Shark

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2192 posts

• Tranzactionez din 2008
  • Strategie/tehnica folosita http://forum.vamist.ro/topic/3912-tranzactionarea-folosind-doi-pivoti-analiza-metodica-si-plan-de-tranzactionare/

Posted 13 April 2010 - 08:18 PM

nu cred ca vor ajunge , citeste ce am zis sus
una din conditii este sa deschizi un cont dupa ce castigi, asa am cetit pe web la ei

asa ca ,.......ai de asteptat

Sa inteleg ca trebuie sa depun alti bani ca sa pot retrage? Unul din staff-ul lor mi-a zis ca nu, nu mai stiu ce sa cred.

Mersi.

Edited by dirzuandreiovidiu, 13 April 2010 - 08:22 PM.

• 0

mini.jpg

mini.jpg

mini.jpg

Pentru informatii si colaborari:

twitter: https://twitter.com/dirzu

facebook: www.facebook.com/morraevo.trading

e-mail: [email protected]

telefon: 0734.142.210  

#53 nirolf69

nirolf69

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 269 posts

Posted 13 April 2010 - 08:26 PM

Andrei, sa reiau ideea , eu cand am citit promotia pe web spunea ca dupa ce obtin cei 50 usd , ca sa fie ai mei trebuie sa fac un cont nou sau sa am cont la ei de minim 10 USD, dupa care pot sa retrag ce vreau eu,
Nu doresc sa te dezinformez dar ia legatura cu Cristian Cochintu , cel care sta la butoane pe [email protected]

Edited by nirolf69, 13 April 2010 - 08:26 PM.

• 0

#54 dirzuandreiovidiu

dirzuandreiovidiu

Big Shark

• Members
  • 2192 posts

• Tranzactionez din 2008
  • Strategie/tehnica folosita http://forum.vamist.ro/topic/3912-tranzactionarea-folosind-doi-pivoti-analiza-metodica-si-plan-de-tranzactionare/

Posted 13 April 2010 - 08:32 PM

Andrei, sa reiau ideea , eu cand am citit promotia pe web spunea ca dupa ce obtin cei 50 usd , ca sa fie ai mei trebuie sa fac un cont nou sau sa am cont la ei de minim 10 USD, dupa care pot sa retrag ce vreau eu,
Nu doresc sa te dezinformez dar ia legatura cu Cristian Cochintu , cel care sta la butoane pe [email protected]

Am inteles. Ce m-a deranjat a fost faptul ca nu mi-a raspuns si la mail-urile pe care le-am trimis de ieri, sa tot fi fost vreo doua. :) La o adica, o sa depun ca sa pot sa imi dau withdrawal. Mersi inca o data.
  • 0

mini.jpg

mini.jpg

mini.jpg

#55 girnet

girnet

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 14 posts

• Tranzactionez din 2009
  • Broker curent fxclub

Posted 13 April 2010 - 11:19 PM

Astept si eu de 2 zile si inca nu am primit banii. Am deschis contul real la ei, fara a depune la ei bani. Am discutat cu cineva in English si mi-a dat un link cu un doc de transfer. L-am expediat la care Cochintu a reactionat relativ repede si mi-a spus ca trebuie alt doc de transfer si l-am expediat pe acela. Cei de la support mi-au spus ca dureaza de la 1 la 3 zile. Astept si maine...
  • 0

#56 mdcatalin

mdcatalin

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 12 posts

• Tranzactionez din 2009
  • Broker curent ....
  • Strategie/tehnica folosita Linii de trend, Fibo, Candlestick chart, Pivot, Suport si Rezistenta

Posted 14 April 2010 - 12:44 PM

La mine au fost mai prompti, cand am facut 100$ l-am sunat pe cochintu si mi-a spus ce tre sa fac. Mi-am deschis cont, am trimis contractul si formularul de transfer prin e-mail, apoi a 2-a zi mi-au transferat banii. Nu am facut nici o depunere.

Edited by mdcatalin, 14 April 2010 - 12:45 PM.

• 0

#57 dirzuandreiovidiu

dirzuandreiovidiu

Big Shark

• Members
  • 2192 posts

• Tranzactionez din 2008

Posted 14 April 2010 - 06:32 PM

La mine au fost mai prompti, cand am facut 100$ l-am sunat pe cochintu si mi-a spus ce tre sa fac. Mi-am deschis cont, am trimis contractul si formularul de transfer prin e-mail, apoi a 2-a zi mi-au transferat banii. Nu am facut nici o depunere.

Mi i-au transferat slava domnului, astazi. There is a God!
  • 0

mini.jpg

mini.jpg

mini.jpg

#58 mdcatalin

mdcatalin

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 12 posts

• Tranzactionez din 2009
  • Broker curent ....
  • Strategie/tehnica folosita Linii de trend, Fibo, Candlestick chart, Pivot, Suport si Rezistenta

Posted 14 April 2010 - 07:41 PM

Mi i-au transferat slava domnului, astazi. There is a God!

:sad:
  • 0

#59 Myhay03

Myhay03

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 4 posts

Posted 08 July 2010 - 11:02 AM

Salut, doresc sa stiu si eu despre amiral merita ca si companie is promti sau nu prea :) . Eu sunt incepator merita sa fac cont la ei adik nu te trag in piept si alte chestii care le fac brokeri :) . Multumes anticipat.
  • 0

#60 eugen.popp

eugen.popp

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 7 posts

• Tranzactionez din 2009
  • Broker curent X Trade Brokers
  • Strategie/tehnica folosita linii de trend - deocamdata

Posted 22 July 2010 - 01:04 PM

Salutare!

Revin si eu in calitatea mea (daca se poate numi asta o calitate) de incepator nestiutor. Vreau sa incerc vara asta un cont mic (25E) pentru microloturi sau chiar nanoloturi.

Nu imi este prea clar si aici va rog sa imi raspundeti daca stiti. Care ar fi suma minima ce trebuie depusa la admiral, si daca exista comision de tranzactie. Initial m-am uitat dupa IBFX dar din ce am inteles taxele bancare (nefiind din romania) sunt destul de mari pentru un cont mic. Sau evident daca puteti sa imi recomandati un trader fara comision de depunere/retragere si care are micro/nano loturi.

Multumesc anticipat, :)
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.