Sari la conținut

Concurs Forex Challenge - ianuarie 2009


Stefan

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 317
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

de cand ma uit eu la astfel de concursuri (vreo 3 ani), nu in doua luni consecutive, dar nici macar in toata istoria.

Cunosti multi brokeri care organizeaza concursuri ?

M-ar interesa o lista cu cei care opteaza pentru organizarea concursurilor pe conturi demo .

Mi se par destul de utile in formarea oricarui trader si sunt interesat sa particip la cat mai multe .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Se termina concursu', ca nu gasesc pagina cu Daminen in top =))

nu se termina, doar fu schimbat linku, precum zicea stefan pe undeva legat de redesignul vamistului, la mine acum linkul arata asa http://vamist.com/node/20, cred ca nu e dependent de user.

 

si nu te bucura, omu e tot in top, hihi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ arcond ia da-i cu google "forex "+"contest"

la asta se pricepe chiar oricine .

m-am inscris deja la : http://www.deltastock.com/english/platform...rading_demo.asp , de luni incep concursul .

astept si pe vamist urmatorul concurs .

eu am anuntat 2 potentiali participanti sa se inscrie , unul a reusit ( s-ar parea ca va castiga ! ) iar unul , mai incepator , nu a reusit inscrierea .

important e sa fie cat mai multi participanti activi , la urma urmei , asa cum sunt pasionati unii de fotbal , altii de vanatoare , de ce n-ar fi cat mai multi pasionati de forex ?

faceti cunoscut forexul cat mai mult , un concurs este o buna propaganda .

este si o lectie de viata , trebuie in primul rand sa lupti cu tine insuti , iti perfectionezi pregatirea psihica dar si cea specifica investitiilor financiare si nu numai .

bafta multa tuturor , si nu incetati nici o clipa sa va perfectionati , lucrand efectiv cu cat mai multi brokeri , cat mai putin pe conturi demo si cat mai mult pe conturi reale .

daca ati ramas atasati acestui sport , indiferent de rezultate , sunteti oricum castigatori .

la cat mai multi pipsi tuturor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Concursul de la deltastock? SPAM! SPAM! SPAM! SPAM!

 

ce dobitoci! m-am enervat destul, ma duc acasa.

 

OCOLITI CONCURSUL DE LA DELTASTOCK!!!!

 

Cititi pe linkul dat de omul de mai sus, presupunand ca castigi, premiul iti este dat numai dupa ce deschizi cont REAL cu 1000 de parai la ei, si ca sa iti retragi vreun dolar trebuie sa joci 10 loturi de 1000 de parai reali pt fiecare dolar din bonus pe care vrei sa il extragi de la ei...

 

Ce idioti! Grrrr.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la asta se pricepe chiar oricine .

poi daca la asta se pricepe oricine... de ce mai intrebi? =))

 

la search cu google .

dar nu inseamna ca stai sa faci asta toata ziua si nici nu iti apar cele mai semnificative rezultate din prima , poate trebuie sa pierzi mult timp pana gasesti ceea ce te intereseaza .

iar cand cineva spune ca a urmarit concursuri forex timp de peste trei ani , este normal sa speri ca iti poate furniza informatii care sa te ajute foarte mult .

tocmai de aceea exista forumul dedicat forexului .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.