Sari la conținut

Concurs Forex Challenge - ianuarie 2009


Stefan

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 317
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • Moderators

Eu am completat. Imi place chestia cu "sari la intrebarea 8", de la prima intrebare. De fapt intrebarile sunt nenumerotate, si sunt greu de numarat, daca sta cineva sa le numere sa vada care e a opta, deoarece textul este amestecat cu text-boxuri si radio-butoane, nu stii de unde incepe intrebarea si unde se termina pana nu il citesti tot la rand. Iar daca chiar ai rabdare sa le numeri, vei avea o surpriza: sunt doar 7 intrebari de toate, daca nu socotim "username"-ul de la inceput ca intrebare, iar ultima chestie nu e intrebare, ci rugaminte :)

 

Dar cel mai mult imi place ca dupa ce in completezi, ti se posteaza un fel de multumesc care zice ca: "Cu ajutorul informatiilor furnizate, vom incerca sa sa imbunatatim urmatoarele editii ale concursui."

 

Man, ai inceput sa imbatranesti si tu, hihi. %%-

 

Si apropo, pe toata pagina aia ori nu este ori nu am gasit eu un loc in care sa ma pot loga cu userul pe care mi l-ai creat pt dictionar. Un "login here", ceva, unde sa bag userul si parola. Daca dau click pe linkul din mail merge, ma pot loga, dar sper ca nu te astepti sa tin minte linkul pe de rost cu toate numerele alea, ori sa deschid mailul de fiecare data cand vreau sa ma loghez pe vamist (nu pe forum, ci pe pagina cu dictionarul)... grrr...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

%%- multumesc pentru observatii. Apropo de uitat, azi trebuia sa iau o doctorie si la un moment dat nu mai stiam daca am luat-o sau nu... Deci e grav :)

 

Login-ul stiu ca nu exista. Nu l-am pus pe site pentru ca doar eu aveam cont. Si eu intram direct pe http://vamist.ro/user . Tot astept sa se lanseze noua versiune de IPB sa pot face sincronizarea la baza de date de useri si o sa pun si formularul de login dupa aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Vezi ca momentan este o problema cu CMS-ul ala si s-ar putea sa nu mearga chiar tot pe acolo. Sper sa rezolv in cursul zilei de azi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

forex[/acronym]-challenge"]Chestionarul nu-l mai completeaza nimeni? %%-

 

Stefan,

 

Am aflat ca sunt probleme la completarea chestionarului. Putem vedea undeva daca userii din concurs au completat sau nu?

Intreb asta deoarece eu stiu ca l-am completat. Insa dupa discutiile pe care le vad nu am nicio garantie ca a si ajuns in baza de date...

 

O zi buna,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Au ajuns raspunsurile tale. Si la sfarsit o sa fac publice raspunsurile primite.

 

[L.E.] Ma refer la raspunsurile de la toti. Inca ma mai gandesc daca las si numele celui care a completat. Cred ca nu o sa-l las...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.