Sari la conținut

XTB


neamtu_victor

Postări Recomandate

problema nu este robotul care face ca la carte , problema este daca se da premiul , mai ales ca in regulament se precizeaza ca organizatorul isi rezerva dreptul de a inceta concursul fara nici un motiv , asta imi da de gandit daca le bat robotii , cel mai logic ar fi sa nu dea premiul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

@dirzuandreiovidiu:

 

Merci. La fel! Si eu am un +14%, dar nu prea am stat "calare" pe el. Baietii astia ori au avut un noroc teribil ori stau cate 10 ore pe zi numai pe asa ceva. Parerea mea. 150% pe zi deja nu poate intra decat in categoria noroc :)

 

Noroc sau Gold, desigur!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 ani mai târziu...

A incercat cineva, macar din curiozitate sa deschida un cont demo la acest broker si sa beneficieze ca instrumente de tranzactionare Indici, cu suport CFD si Marfuri (Commodities) caci eu m-am chinuit si sunt pe cale sa renunt. Tot ce imi apare in platforma sunt o mana de actiuni: BMW, Citigroup, Microsoft si inca vreo trei.

De asemenea, le-am trimis un mail cu acesta problema si se pare ca sunt neseriosi. Au trecut doua zile si n-au raspuns. Rusinica, XTB! Rusinica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.