Sari la conținut

Postări Recomandate

Cand astept ceva prea mult si un magar imi pare un nobil armasar.

 

Sa speram ca piata va fi mai intelegatoare cu noi astia grabiti ca fetele mari la maritat.

 

PS: da, m-am gandit ca PB este de marime mica, ca locatia nu este stralucita - toata lumea astepta sa se opreasca precum a facut-o lira astazi in 1.5 aproape fix - dar ma gandeam ca daca este sub 1.34 (intr-adevar, pe grafic se vede ca este totusi mult sub 1.34!) ar merita incercat.

 

Si ca o erezie a AT: ma gandesc ca lira spre deosebire de euro a fost ajutata puternic si de fundamental, rezultatele pozitive inregistrate azi in Anglia la 11.30 aruncand-o puternic, dar efemer, in sus.

 

PS2: Merci, Tandrei, merci, Oltciter!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand astept ceva prea mult si un magar imi pare un nobil armasar.

 

Sa speram ca piata va fi mai intelegatoare cu noi astia grabiti ca fetele mari la maritat.

 

PS: da, m-am gandit ca PB este de marime mica, ca locatia nu este stralucita - toata lumea astepta sa se opreasca precum a facut-o lira astazi in 1.5 aproape fix - dar ma gandeam ca daca este sub 1.34 (intr-adevar, pe grafic se vede ca este totusi mult sub 1.34!) ar merita incercat.

 

Si ca o erezie a AT: ma gandesc ca lira spre deosebire de euro a fost ajutata puternic si de fundamental, rezultatele pozitive inregistrate azi in Anglia la 11.30 aruncand-o puternic, dar efemer, in sus.

 

PS2: Merci, Tandrei, merci, Oltciter!

 

Ti-am dat un punct (+1) . Mi-a placut chestia cu magarul si armasarul. Trebuie sa o tin minte!<:-P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scenariul verde s-a adeverit. cred ca se poate spune ca a retestat 1.34. Problema e ca acum suntem pe un swing low.

Am asteptat degeaba?!

 

Eu am intrat pe m30. Am luat short , am asigurat, am inchis 50% si sunt la +33 cu 50% din pozitie. Am avut un PB by proxy pe 30 minute , urias!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,imi puteti spune care ftp merge acum?mi-am luat teapa pentru ca am intrat pe toate ,vedeam ca nu merge ,ma duceam mai in josul paginii si vedeam alt ftp <:-P am ajuns la ultima pagina si mie nu imi merge nici unul,este din cauza mea sau nu mai sunt valabile?

Multumesc,sper sa invat cat mai multe de pe acest forum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,imi puteti spune care ftp merge acum?mi-am luat teapa pentru ca am intrat pe toate ,vedeam ca nu merge ,ma duceam mai in josul paginii si vedeam alt ftp <:-P am ajuns la ultima pagina si mie nu imi merge nici unul,este din cauza mea sau nu mai sunt valabile?

Multumesc,sper sa invat cat mai multe de pe acest forum!

 

forex[/acronym]-materiale-educative?path=/Clipuri%20forex]Forex - Materiale educative | Vamist Forex

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Buna ziua,imi puteti spune care ftp merge acum?mi-am luat teapa pentru ca am intrat pe toate ,vedeam ca nu merge ,ma duceam mai in josul paginii si vedeam alt ftp <:-P am ajuns la ultima pagina si mie nu imi merge nici unul,este din cauza mea sau nu mai sunt valabile?

Multumesc,sper sa invat cat mai multe de pe acest forum!

 

forex[/acronym]-materiale-educative?path=/Clipuri%20forex]Forex - Materiale educative | Vamist Forex

 

Multumesc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere aveti de eurusd. M-am uitat pe daily si iata ce am vazut o rezistenta daily in zona 1.3470. Credeti ca as putea intra short pe un setup la H4 daca trendul major weekly e down?

post-4133-126985705237_thumb.gif

Editat de bobyv87
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere aveti de eurusd. M-am uitat pe daily si iata ce am vazut o rezistenta daily in zona 1.3470. Credeti ca as putea intra short pe un setup la H4 daca trendul major weekly e down?

 

Cred ca e ok, insa lipseste ZM. Hai sa vedem unde o plasezi.

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.