Sari la conținut

Postări Recomandate

@invingatorul

 

Este ok ceea ce ai facut acolo pe grafic cu precizarea ca urmarim zone si nu cote exacte. Generic ai putea pune PPz -ul acela la 1.3300 RN

 

 

@ receptor

 

Din cate stiu exista niste indicatori MA custom multitime frame care pot sa-ti puna pe grafic un ema de pe daily pe tf h4, h1 , etc. Adica poti vizualiza pe tf-urile mici unde se afla ema de pe daily. Problema lor este ca "papa" multe resurse din calculator! Acelasi lucru exista si pentru indicatorul Bolinger. Cand o sa am timp o sa ma uit prin arhiva personala sa vad daca ii mai gasesc! Eu nu-i mai folosesc de aproximativ 1 an jumate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zilele trecute spuneam ca EUR USD merge la 1.4000, vad ca mai nimeni nu m-a contrazis ba chiar euro isi vede de treaba ignorand PIN barurile care au fost prezente de atunci pe traseu pt posibile intrari short.

 

Aceasta crestere nu e intamplatoare, Chinezoii sunt in mare parte la cumparare conform BIS si Goldman cu acea previziune de QE II.

 

pe la 1.4 vedem daca mai urca sa testeaze 1.4202 sau consolideaza

Editat de nirolf69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.