Sari la conținut

Un nou concurs de tranzactionare, exclusiv pentru membrii vamist.ro


Cityzen

Poll  

49 membri au votat

  1. 1. Doriti un nou concurs de tranzactionare, exclusiv pentru membrii vamist.ro?



Postări Recomandate

  • Management

Din cate am inteles, Mangusta este prins pana pe 20 septembrie. Dupa aceasta data trebuie sa cadem de acord asupra unor chestii si apoi revenim cu detalii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Sunt de parere ca limitarea numarul de tranzactii sau limitarea sumei loturilor deschise nu face decat sa micsoreze numarul de concurenti... Nu sunt deacord cu nici o limita ... (pe acest motiv merg cu EA pe tradingul real )

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aditzas dacca citeai restul postarilor din topic aflai ca pe organizator nu il intereseaza astfel de pareri si chiar a rugat ca cei care nu sunt de acord cu ideile respective sa nu mai posteze.

 

Poate nu am fost destul de clar: oricati vor fi impotriva, NU voi organiza un concurs in genul celor promovate de brokeri. Avesti destule concursuri din alea ca sa alegeti. Va rog ca incepand de acum sa postati in threadul asta numai daca sunteti interesati sa punem la punct un format de concurs care sa promoveze un stil de trading axat pe profitabilitate constanta si pe termen lung.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • Management

Am ramas dator cu detalii despre concurs... Cred ca o sa raman in continuare dator pentru ca momentan nu am mai facut nimic in privinta asta. Voi reveni cand voi avea ceva concret, dar ma indoiesc ca se va mai intampla anul asta avand in vedere ca este deja jumatatea lui octombrie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.