Sari la conținut

Lista concursuri forex


arcond

Postări Recomandate

salutare tuturor :smile:

sunt probabil cel mai nou p-aci, am citit tot topicul, foarte utile informatiile (multe google-iri mi-au trebuit sa adun doar 10% din informatiile pe care le-am gasit dintro data pe toate aici - pt. asta mersi muuuuult).

(dar, sic!) vin si io c-o rugaminte...

pentru ca am citit topicul pe nerasuflate, dand si "open in new" tab de mi-am umplut bara de zeci de site-uri deschise de nu mai stiam care cum sunt, am informatiile vis-a-vis de ce concursuri sunt inca valabile si care nu mai sunt, varza in creieri... deci, daca se poate din partea celor ce-au contribuit activ, la update-ul concursurilor si banuiesc in consecinta ca au triata informatia, o lista actualizata cu ce concursuri mai sunt in desfasurare. gasesc un "inconvenient" faptul ca la unele concursuri premiile se acorda conditionat de activarea unui cont real si depozitarea unei sume (100, 300, 500$ etc), in acest sens rog de se poate si o mentiune acolo unde-i cazul.

 

in linia topicului un concurs pe care nu cred sa-l fi vazut mentionat aici:

 

www.deltastock.com/english/platforms/set_top100.asp

 

premiile se acorda conditionat de crearea unui cont real, etc... (la asta am si castigat in ianuarie 2010 - I loc, am fost sunat (deci sunt/par corecti) dar nu am putut beneficia de premiu, neavand cash, dar macar le-am propus renuntarea la conditia de intrare in posesie a premiului, macar :)...

 

multam fain inc-o data de informatii si de ajutor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor :smile:

... daca se poate din partea celor ce-au contribuit activ, la update-ul concursurilor si banuiesc in consecinta ca au triata informatia, o lista actualizata cu ce concursuri mai sunt in desfasurare.

 

multam fain inc-o data de informatii si de ajutor.

 

forex[/acronym].com/en/contest/]Compete, Win, Earn!. Forex with Alpari

Bulbrokers SC

forex[/acronym]-trading-contest]Forex Challenges | DFXTrade - Forex Trading

forex[/acronym]-trading-contest.php]Finotec – World Forex Trading Contest

Forex Trading Contest | Forex Demo Contest

forex[/acronym]-mmcis.ru/]FOREX MMCIS group | Форекс брокер №1

Forex Service :: Конкурс

FORINVEST GROUP :: ForInvest Competition

Форекс Брокер Fx-Capital Forex Брокер, CFD, акции - дилинговый центр FxCapital – заработок, работа, игра на форекс (forex), брокер на форекс (forex)

forex[/acronym]-begin/contest/schedule/]���������� ��������� - fx-invest.ru

Forex / Форекс брокер FxCompany – брокерские услуги на рынке forex, новости форекс, фондовый рынок, фьючерсы, курсы валют. Работа на Форекс в Москве и Санкт-Петербурге.

Компания Grand Capital Рынок Форекс - Форекс брокер, Forex инвестиции, Форекс обучение |

GTL Traders Challenge - WIN $3000

Forex Sprint

IFC Markets - The best trading conditions for forex internet-trading, own special developed trade platform, forex news, currency converter, market forecasts and charts.

Inconeon.ru | Боярский Турнир

Conditions of the Contest 'InstaForex Sniper'

Marketiva - Masters

Форекс / Forex от 0,1$ и от 0,01 лота. Дилинговый центр компании RINKOST

forex[/acronym]-demo-competition.html]Oriental Forex Demo Competition�-�Sigma Forex | Online Forex Trading | Currency Trading

Конкурсы форекс

http://www.trading-championship.com/LongTrade.aspx

Contest Rules - Trading212.com

X-Trade Brokers: Forex, CFD, Optiuni,Tranzactii online, Marja, Piata valutara,Tranzactionare valute, Analiza tehnica, Broker fx

 

Ia-o incet , sa nu te trezesti cu dureri de cap , ameteli sau cine stie ce pofta de a renunta inainte de a incepe ! :)

Editat de arcond
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

 

Cred ca ati emis din lista dumneavoastra concursul Forex de la Deltastock.

 

Va rog sa urmati link-ul urmator pentru a vizualiza termenii si conditiile acestui concurs:

 

Vezi link: Up to 5000 EUR Credit Bonus | Open Live Trading Account Now

 

Investiti profitabile !

 

Deltastock Romania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar poate cineva ar putea fi interesat de :

 

PRICE IS RIGHT

 

sau :

 

Currency Trading Contest - $3,000 in prizes!

 

dar daca ar iesi un meleon ?

 

http://milliondollardealer.com/trial/index.php

 

sau ... concursul preferat , in cazul in care nu s-a intamplat pana acum :

 

http://www.actcfx.com/index.php/promotion/contest

 

un weekend pentru 2 persoane intr-o capitala europeana :

 

http://www.activtrades.fr/forexcontest2010/index.asp

Editat de arcond
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.