Sari la conținut

Lista concursuri forex


arcond

Postări Recomandate

Daca nu va plac concursurile demo , atunci investiti si castigati ... de doua ori :

 

"Lotus" Campaign

 

http://www.gftuk.com/trading-challenge/terms.asp?aid=7825

 

King of the Micro | Monthly Forex Micro Trading Contest

 

Prizes - Forex Competition

 

Poate e mai greu de castigat acele premii , dar de visat se poate visa oricand si oricat !

Iar participarea poate produce adrenalina din belsug si devine cu atat mai spectaculoasa .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Extrem de scazut interesul pentru participarea la concursuri din partea traderilor nostri :

RALLY TRADE: РЕЙТИНГ

 

Din 702 participanti , cu greu am gasit 2 din Romania .

Aceasta oferta , pentru 24 de ore :

" Locul I - $ 2000 + bonus de 20% la primul depozit

Locul II - 1000 $ + bonus de 20% la primul depozit

Al treilea loc - $ 500 + 20% bonus la primul depozit "

sa nu constituie un motiv valabil pentru participare ?

Mai ales ca nu poate exista o scoala mai buna pentru pregatire in vederea concursului XTB pentru un Porsche , care incepe pe 29.03 .

Aceasta este doar o opinie personala , nu doresc sa reprosez nimic nimanui , fiecare isi stabileste pasii de urmat in activitate pe baza considerentelor proprii , in mod suveran .

M-as bucura insa daca as vedea cat mai multi participanti din Romania la aceste concursuri .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Extrem de scazut interesul pentru participarea la concursuri din partea traderilor nostri :

RALLY TRADE: РЕЙТИНГ

 

Din 702 participanti , cu greu am gasit 2 din Romania .

Aceasta oferta , pentru 24 de ore :

" Locul I - $ 2000 + bonus de 20% la primul depozit

Locul II - 1000 $ + bonus de 20% la primul depozit

Al treilea loc - $ 500 + 20% bonus la primul depozit "

sa nu constituie un motiv valabil pentru participare ?

Mai ales ca nu poate exista o scoala mai buna pentru pregatire in vederea concursului XTB pentru un Porsche , care incepe pe 29.03 .

Aceasta este doar o opinie personala , nu doresc sa reprosez nimic nimanui , fiecare isi stabileste pasii de urmat in activitate pe baza considerentelor proprii , in mod suveran .

M-as bucura insa daca as vedea cat mai multi participanti din Romania la aceste concursuri .

 

Crezi ca noi nu am vrea sa participam la toate? Dar, din pacate, ne-ar trebui niste clone, macar. Porche-ul, in schimb, il vrem pentru noi, deci ne bagam.

Faci o munca titanica aici. Keep walking.

Bafta.

Editat de dirzuandreiovidiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ca noi nu am vrea sa participam la toate? Dar, din pacate, ne-ar trebui niste clone, macar. Porche-ul, in schimb, il vrem pentru noi, deci ne bagam.

Faci o munca titanica aici. Keep walking.

Bafta.

 

Consideri ca pentru 24 de ore exista o oferta mai " tare " decat cea de la GrandCapital ?

Prioritea nr.1 pentru 18.03 era acest concurs , si cel de la IBCapital .

Pe urma , ca si la 6 din 49 , participarea o faci functie de sansele de castig , nu de marimea premiului , daca cele 2 elemente nu sunt in corelatie .

De participat se poate participa la cat de multe concursuri , evident ca la unele vei " trece " in fuga , deschizand pozitiile care par a fi cele mai promitatoare pentru momentul ales , in urma analizei , insistand bineinteles pe lucru la brokerii carora le acorzi importanta mai mare .

Asa cum am zis , este opotiunea fiecaruia .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Extrem de scazut interesul pentru participarea la concursuri din partea traderilor nostri :

RALLY TRADE: РЕЙТИНГ

 

Din 702 participanti , cu greu am gasit 2 din Romania .

Aceasta oferta , pentru 24 de ore :

" Locul I - $ 2000 + bonus de 20% la primul depozit

Locul II - 1000 $ + bonus de 20% la primul depozit

Al treilea loc - $ 500 + 20% bonus la primul depozit "

sa nu constituie un motiv valabil pentru participare ?

Mai ales ca nu poate exista o scoala mai buna pentru pregatire in vederea concursului XTB pentru un Porsche , care incepe pe 29.03 .

Aceasta este doar o opinie personala , nu doresc sa reprosez nimic nimanui , fiecare isi stabileste pasii de urmat in activitate pe baza considerentelor proprii , in mod suveran .

M-as bucura insa daca as vedea cat mai multi participanti din Romania la aceste concursuri .

 

salut, sunt mai nou pe forum; am vazut ca sunt cateva, de fapt multe, concursuri oorganizate de rusi, bulgari etc, iar la unele, ca de exp. cel de aici, grandcapital, nu exista si varianat paginii in engleza. voi cum va descurcati cu inregistrarea in concurs, aaflarea regulilor - ce se poate tranzactiona, modalitatea de acordare a premiilor etc. aveti ceva programe de tradus paginile din rusa, bulgara in engleza sau.... mersi de raspuns.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, sunt mai nou pe forum; am vazut ca sunt cateva, de fapt multe, concursuri oorganizate de rusi, bulgari etc, iar la unele, ca de exp. cel de aici, grandcapital, nu exista si varianat paginii in engleza. voi cum va descurcati cu inregistrarea in concurs, aaflarea regulilor - ce se poate tranzactiona, modalitatea de acordare a premiilor etc. aveti ceva programe de tradus paginile din rusa, bulgara in engleza sau.... mersi de raspuns.

 

S-a scris deja , este extrem de simplu :

 

Google Translate Russian - Romanian , si totul devine accesibil .

In cazul in care te descurci mai usor , poti alege varianta mult mai eleganta Russian - Chinese . :D :D :D ( mai exista si altele , daca doresti ti le pot recomanda ) . Trebuie sa ai mare grija , ca astea pot intra instantaneu in conflict ideologic . Necazul nu este totusi foarte mare , deoarece se rezolva pa cale amiabila de KGB , triade , AKM , Katiusa , tancuri , avioane , rachete si alte elemente din arsenal .

 

Bafta !

Editat de arcond
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Crezi ca noi nu am vrea sa participam la toate? Dar, din pacate, ne-ar trebui niste clone, macar. Porche-ul, in schimb, il vrem pentru noi, deci ne bagam.

Faci o munca titanica aici. Keep walking.

Bafta.

 

Consideri ca pentru 24 de ore exista o oferta mai " tare " decat cea de la GrandCapital ?

Prioritea nr.1 pentru 18.03 era acest concurs , si cel de la IBCapital .

Pe urma , ca si la 6 din 49 , participarea o faci functie de sansele de castig , nu de marimea premiului , daca cele 2 elemente nu sunt in corelatie .

De participat se poate participa la cat de multe concursuri , evident ca la unele vei " trece " in fuga , deschizand pozitiile care par a fi cele mai promitatoare pentru momentul ales , in urma analizei , insistand bineinteles pe lucru la brokerii carora le acorzi importanta mai mare .

Asa cum am zis , este opotiunea fiecaruia .

 

Nu contest ca e o sansa, insa, modul meu de a face trade, nu cred ca se poate tine. Stiu si eu, depinde de loturi. Procentajul de tranzactii profitabile e mare insa cubra ascentiunii nu e foarte puternica.

 

Iti tin pumnii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti tin pumnii.

 

Multumesc frumos !

Mi-a fost cu folos , sunt buni si 1000$ :

 

 

РЕЙТИНГ УЧАСТНИКОВ КОНКУРСА "RALLY TRADE" 18.03.2010

 

 

№ Ф.И.О. Город СЧЕТ Баланс

1 Миронов Максим Вячеславович Москва 51272 21041.18

2 Petrica Radu Ploiesti 50985 21025.13

3 Родыгин Павел Борисович Обухов 50768 20815.3

4 Дашкевич Лариса Васильевна Краматорск Украина 51323 20588.5

5 Сыч Галина Николаевна Киев 50789 20477.26

6 Шмалько Андрей Юрьевич Дзержинск 49758 20447.76

7 Ищенко А.И. Комсомольск 50929 20196.81

8 Миннеханов Марат Фанилович Набережные Челны 49667 20087.75

9 Недворягин Сергей Александрович Кишинев 51032 19982.59

10 Юндин Евгений Юрьевич Тирасполь 51119 19590.3

 

Inca o data - bafta mare la toata lumea !

( si uitasem de terminarea concursului la orele 14.00 , au inchis ei automat pozitia )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.