Sari la conținut

Offtopic Profesionist


Postări Recomandate

A man calls his fx dealer all anxious and out of breath with this urgency in his voice. He says, "Close all my positions, everything fast, right away."

 

The fx dealer tries to talk to the man but the man says, "Let me tell you a secret. You know I've been married for 6 years now and I've been your client for 5 years."

 

"Yes, go on," the FX dealer says.

 

"Well. My wife has this thing about the market. Her grandparents lost it all in the GBP crash and ever since then her family found investing in the market akin to original sin. When we got married I promised her that I would follow in her parents footsteps and never venture in the FX market and always leave all our money under the mattress."

 

"Wow, I didn't know that. I guess you want the money because you are losing."

 

"No, I want the money because she ordered a new mattress and it is being delivered in two days."

am folosit si eu google translate si a iesit ceva de genul

Un om solicită comerciantului lui FX toate anxietate şi la ieşirea din respiraţie cu această urgenţă în glas. El spune, "trage-mi toate pozitiile, rapid totul, imediat."

 

Dealerul FX încearcă să vorbesc cu omul, dar omul spune: "Lasă-mă să-ţi spun un secret Stii am fost casatoriti timp de 6 ani şi am fost clientul dvs. de 5 ani.".

 

"Da, du-te", spune dealerul FX.

 

"Ei bine, soţia mea a. Acest lucru despre piaţa. Bunicii au pierdut totul în accident GBP şi de atunci familia sa găsit să investească în piaţa asemănătoare cu păcatul originar. Când ne-am căsătorit i-am promis că mă va urma în ea urmele părinţilor şi nu de risc din piata FX şi întotdeauna lasă toate banii sub saltea. "

 

"Wow, nu ştiam asta. Cred ca vrei bani, deoarece vi se pierde."

 

"Nu, vreau bani, pentru că ea a comandat o saltea nouă şi acesta este livrat în două zile."

Editat de Cityzen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-au placut urmatoarele

Un om solicită comerciantului lui FX toate anxietate şi la ieşirea din respiraţie cu această urgenţă în glas. El spune, "trage-mi toate pozitiile, rapid totul, imediat."

si

Bunicii au pierdut totul în accident GBP şi de atunci familia sa găsit să investească în piaţa asemănătoare cu păcatul originar

Editat de Cityzen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.