Sari la conținut

Concurs Forex Challenge - ianuarie 2009


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Damien, ma intreb ce ar zice cei de la fxtrader daca un user de la ei si-ar pune in semnatura link catre vamist... Poti sa-i intrebi tu pentru mine si sa pui raspunsul aici? %%-

 

[L.E.]Cu semnatura nu am nimic si poate sa ramana (am tinut sa specific ca sa nu se inteleaga altceva)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 317
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • Management

Soso a spus ca este okay. Dar cum nu am nici un thread personal pe vamist, nu o sa fac asta momentan. Cand o sa imi fac unul si aici, o sa le am pe amandoua la semnatura.

 

Numai bine,

Damien

Ok, iti multumesc pentru ca ai intrebat si nu mi-ai zis sa intreb singur %%-. Si nu, nu ai atins niciun punct sensibil, dar chiar mi-ai starnit curiozitatea cand am vazut semnatura ta.

 

Acum scuze pentru offtopic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Revin cu rugamintea de a completa chestionarul (cei care nu au facut-o pana acum, bineinteles). Pana acum doar 20 28 (numarasem prost) de persoane au completat.

 

forex[/acronym]-challenge"]http://vamist.ro/chestionar-forex-challenge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.