Sari la conținut

Strategie bazata pe divergente


  

49 membri au votat

  1. 1. Sunteti interesati de analize video din perspectiva acestei strategii?

    • Da
      44
    • Nu
      5


Postări Recomandate

Si apropo de ce intrebam mai devreme: m-am uitat pe chartul de 15 min al Nzd-usd, unde acum vreo 2-3 ore aveam o mare divergenta, dar care a disparut la ora asta, fara ca pretul sa fi suferit modificari semnificative doar prin descresterea valorii oscilatorului. Sa faca parte exemplul asta din exceptiile ce intaresc regula?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine nu se aude nimic,daca la celelalte clipuri volumul era foarte scazut acum chiar nu se intelege nimic <:-P

 

 

Mda, si eu am probleme cu sonorul.

 

Numai daca ascultati la boxe, fiindca era seara cand am inregistrat si nu puteam vorbi foarte tare. O sa caut alt program de inregistrat poate calitatea sunetului e mai buna. Imi pare foarte rau pentru incovenient. O sa incerc sa remediez.

Editat de dirzuandreiovidiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Sa stii ca am incercat sa ascult si la casti cu acelasi rezultat. Insa l_am testat doar pe un laptop unde am mai avut probleme cu sonorul. O sa_l incerc si pe un alt PC si iti spun daca e mai ok!

O zi pipsata iti doresc!

 

Eu am gasit alt soft insa cred ca face destul de mari fisierele. O sa incerc cu asta.

 

Mersi la fel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vrut sa iti dau plus unu pt statementul tau dar mi-a alunecat mosul pe minus. Mii de scuze!

 

aadevarul e ca arata foarte bine statementul. bravo! tine-o tot asa!

 

<:-P) Las ca trag mai tare data viitoare, ca sa primesc un plus pe merit. La 100% nu mai pot ajunge ca am cateva trade-uri negative insa ma pot opri pe la 99%.

 

Stai linistit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.