Sari la conținut

Suporti si rezistente


Postări Recomandate

Am pierdut si acest trade, am vazut pe candlestickuri ca e vorba de indecizie iar apoi de o miscare in sus, dar am asteptat stirea cu somajul. Stire nefavorabila si oricum pretul ajunsese aproape la SL. O sa iau o pauza pentru ca simt ca nu prea am ce cauta pe forex cu starea de spirit, rezultatele si experienta pe care o am in momentul asta.. Recomandati vreo lectura?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am realizat si clipul 4 dar astept un raspuns de la Stefan cum pot sa-l uploadez in ftp-ul vamist! E un clip mai lung (18 min) in care vorbesc de conditiile care maresc nivelul de importantza a zonelor s/r sau pivot!

 

 

Later edit :

Dupa o zi intreaga de chin am reusit sa uploadez clipul nr 4 pe ftp-ul Vamistului:

ftp://72.167.131.130

user = forexres

password = Vamistforum1

 

Atentie la parola.Este case sensitive!

 

In caz ca pe ftp-ul de aici de pe vamist nu o sa mai fie spatiu suficient il rog pe Stefan sa ma anunte printr-un PM.Deja mi-am facut un cont ftp propriu cu un spatiu de 2000 MB. O sa aflati la timpul potrivit adresa, userul si parola!

 

Bafta!

Editat de oltciter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Olciter, foarte bune filmuletele. Nu stiu ce-i cu ftp-ul ala... dar al vamistului sigur nu este :) In principiu se pot pune pe ftp fara nicio problema, dar nu ar fi mai bine sa fie puse pe vamist.ro la sectiunea video? Se pot adauga cu linkul propune un video de pe prima pagina si dupa aia ma ocup eu sa apara direct pe site (si se poate si comenta pe tema lor).

 

Oricum, sunt foarte tari... indiferent cum vrei alege sa le publici, iti multumim pentru ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Olciter, foarte bune filmuletele. Nu stiu ce-i cu ftp-ul ala... dar al vamistului sigur nu este :) In principiu se pot pune pe ftp fara nicio problema, dar nu ar fi mai bine sa fie puse pe vamist.ro la sectiunea video? Se pot adauga cu linkul propune un video de pe prima pagina si dupa aia ma ocup eu sa apara direct pe site (si se poate si comenta pe tema lor).

 

Oricum, sunt foarte tari... indiferent cum vrei alege sa le publici, iti multumim pentru ele.

OK Stefan! O sa incerc si varianta asta!

Thx!

 

 

Later edit: Imi pare rau Stefan dar la acea sectiune uploadarea fisierelor este limitata la .....100 de octeti !LOL! Iar clipurile mele vor depasi sigur 100Mb.Ramane valabila chestia cu ftp-ul

Editat de oltciter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.