Sari la conținut

Postări Recomandate

audusd. Daily PPZ, daily 79% ret si un f. slab pin comparativ cu miscarea in sus. Am decis sa astept o retragere a pretului in cadrul pinului pe d. si am avut un 4h pin pe care am intrat cu un sell limit. Pozitie adusa deja la BE.

post-1613-126831691501_thumb.gif

post-1613-126831692312_thumb.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorine, incep sa-mi placa intrarile pe ret. la bare, mai ales la cele la care nu as intra cu un stop order din cauza marimii sau a traficului. Sa traiesti pentru iluminare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AUDUSD

 

post-3780-126798972118_thumb.png post-3780-126798973649_thumb.png

 

 

audusd. Daily PPZ, daily 79% ret si un f. slab pin comparativ cu miscarea in sus. Am decis sa astept o retragere a pretului in cadrul pinului pe d. si am avut un 4h pin pe care am intrat cu un sell limit. Pozitie adusa deja la BE.

 

Da. Si l-am si analizat la inceputul saptamanii dar nu mi-a facut un set-up cum ma asteptam. Dar am ghicit zona si cu fiboprojection.

Editat de tandrei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EUR-GBP h4 inside bar. Este pe un swing low dpdv h4. Ce ziceti, ar avea o oarecare sansa de reusita

este inside bar si pe daily dar locatia nu este foarte buna daily. Ce ziceti?

 

Scuzati chenarul ala albastru, nu semnifica nimic

:smile:

post-4133-126833095512_thumb.gif

Editat de bobyv87
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EUR-GBP h4 inside bar. Este pe un swing low dpdv h4. Ce ziceti, ar avea o oarecare sansa de reusita

este inside bar si pe daily dar locatia nu este foarte buna daily. Ce ziceti?

 

Scuzati chenarul ala albastru, nu semnifica nimic

:smile:

 

Pass!Te-ai uitat pe weekly sa vezi ce ai la 0.9100? Faptul ca este format sub 0.9100 ppz weekly ar trebui sa-ti dea de gandit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

EUR-GBP h4 inside bar. Este pe un swing low dpdv h4. Ce ziceti, ar avea o oarecare sansa de reusita

este inside bar si pe daily dar locatia nu este foarte buna daily. Ce ziceti?

 

Scuzati chenarul ala albastru, nu semnifica nimic

:smile:

 

Pass!Te-ai uitat pe weekly sa vezi ce ai la 0.9100? Faptul ca este format sub 0.9100 ppz weekly ar trebui sa-ti dea de gandit.

 

Aaa! Merci Oltciter, p'asta nu am vazut-o!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.